ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
28.02.2020


Sarunu festivālu LAMPA apmeklēja rekordliels interesentu skaits

Sarunu festivālu LAMPA Cēsu pils parkā apmeklēja vairāk nekā 16 000 cilvēku, bet 47 tūkstoši interesentu bija vērojuši festivāla tiešraides internetā.

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pārstāvji Sarunu festivālā LAMPA bija sastopami Valsts Kancelejas teltī, viņi aicināja apmeklētājus piedalīties aptaujā un dalīties pārdomās par savu sapņu darbu un ideālo darba devēju. NVA darbiniekiem mugurā bija krekliņi ar valsts pārvaldes sociāli informatīvās kampaņas #atkrāpies logo.

 

   

 

Viena no sarunas “Nākotnes līdera portrets” dalībniecēm bija Arta Liepiņa, viņa pēc NVA īstenotā Eiropas Savienības (ES) fondu projekta „Jauniešu garantijas” uzņēmējdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanas atbalsta pasākumā kļuva par uzņēmēju un šobrīd vada uzņēmumu SIA ''ALBB Finanses'', kā arī projektus ''BBanka Krājkases'' un ''Kroņu darbnīcas''. Arta Liepiņa tagad pati konsultē uzņēmējus un projektu vadītājus mārketinga un pārdošanas jautājumos, kopīgi veidojot dažādas reklāmas kampaņas.

 

   

 

Sarunu “Nākotnes līdera portrets” video ierakstu var noskatīties Ministru kabineta Facebook kontā: https://www.facebook.com/valdibasmaja/videos/2213514582210996/

 

Teltī SPULDZE norisinājās lekcija un diskusija "Latvijas finanšu pratības ceļi un neceļi 2018 jeb Ko darīt mājsaimniecību finanšu ilgtspējas stiprināšanai”, kurā piedalījās NVA ES fondu projektu departamenta ESF projekta „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” vecākā eksperte Jolanta Utināne. Atgādinām, ka ESF projekta „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros ir izstrādāts e-apmācības modulis „Finanšu pratība”, kas visiem interesentiem ir pieejams NVA tīmekļvietnē. Prezentācija “Interaktīvā e-apmācība “Mana nauda šodien un rīt. Finanšu pratība”.

 

Vairāku šī gada festivāla LAMPA diskusiju un pasākumu video ierakstus var noskatīties šeit: http://straume.lmt.lv/lampa