ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
06.06.2020


Tiekamies sarunu festivālā „LAMPA” Cēsīs!

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pārstāvji piedalīsies sarunu festivālā “LAMPA", kas 29. un 30. jūnijā norisināsies Cēsu pils parkā. NVA darbinieki būs sastopami Valsts kancelejas teltī, kur interesentiem piedāvās iespēju piedalīties aptaujā un dalīties pārdomās par savu sapņu darbu un ideālo darba devēju. NVA darbiniekiem mugurā būs krekliņi ar valsts pārvaldes sociāli informatīvās kampaņas #atkrāpies logo. Šīs kampaņas idejas pamatā ir valsts pārvaldes iestāžu, uzņēmēju, sociālo partneru, kā arī ikviena sabiedrības locekļa apvienošanās kopīgai cīņai pret krāpšanu.

29.jūnijā no plkst. 14:00 līdz 15:30 Valsts kancelejas teltī norisināsies saruna "Nākotnes līdera portrets", tās dalībniece būs arī Arta Liepiņa, viņa pēc piedalīšanās NVA īstenotā Eiropas Savienības fondu projekta „Jauniešu garantijas” uzņēmējdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanas atbalsta pasākumā kļuva par uzņēmēju un šobrīd vada uzņēmumu SIA ''ALBB Finanses'', kā arī projektus ''BBanka Krājkases'' un ''Kroņu darbnīcas''. Arta Liepiņa tagad pati konsultē uzņēmējus un projektu vadītājus mārketinga un pārdošanas jautājumos, kopīgi veidojot dažādas reklāmas kampaņas.

30.jūnijā no plkst. 12:00 līdz 13:30 Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) teltī norisināsies lekcija un diskusija "Latvijas finanšu pratības ceļi un neceļi 2018 jeb Ko darīt mājsaimniecību finanšu ilgtspējas stiprināšanai”, kurā piedalīsies NVA ES fondu projektu departamenta ESF projekta „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” vecākā eksperte Jolanta Utināne. Atgādinām, ka ESF projekta „Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros ir izstrādāts e-apmācības modulis „Finanšu pratība”, kas visiem interesentiem ir pieejams NVA tīmekļvietnē.

Detalizētāka informācija par pasākuma programmu izlasāma sarunu festivāla „LAMPA” tīmekļvietnē: https://www.festivalslampa.lv/lv/programma--2018/programma