ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
07.07.2020


Bauskā tiekas Baltijas valstu nodarbinātības dienestu filiāļu vadītāji

2018. gada 26. un 27. jūnijā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Bauskas filiālē tiekas Baltijas valstu nodarbinātības dienestu reģionālo filiāļu vadītāji.  Pieredzes apmaiņas seminārā Igaunijas, Latvijas un Lietuvas nodarbinātības dienestu filiāļu vadītāji apspriež jautājumus, kas saistīti ar bezdarbnieku, darba meklētāju un darbinieku vecumā virs 50 gadiem nodarbinātības veicināšanu, un filiāļu vadītāju lomu šīs klientu mērķa grupas atbalstam.   


Tikšanās dalībnieki ne tikai iepazīst Baltijas valstu nodarbinātības dienestu filiāļu vadītāju pieredzi, bet arī apmeklēs NVA sadarbības partnerus, lai Igaunijas un Lietuvas kolēģiem būtu praktisks priekšstats par to, kā Latvijā tiek organizēta un noris NVA un sociālo partneru  sadarbība.​
Latviju šajā starptautiskajā apspriedē pārstāv piecu NVA filiāļu vadītāji: Igunda Bēmane (Bauska), Jurate Kornutjaka (Daugavpils), Aigars Rublis (Jelgava), Santa Brauere (Sigulda) un Andris Veršāns (Talsi).


2015. gadā Baltijas valstu nodarbinātības dienesti parakstīja sadarbības līgumu, kas paredz regulāras tikšanās, lai iepazītu kaimiņvalstu pieredzi un labo praksi. Nākamais seminārs notiks 2018. gada rudenī, tajā piedalīsies Baltijas valstu nodarbinātības dienestu filiāļu nodarbinātības aģenti.