ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
21.11.2019


NVA direktore apmeklēs Liepāju


Šī gada 14. februārī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone un direktora vietniece Aiga Balode apmeklēs Liepāju, lai ar Liepājas amatpersonām un uzņēmējiem klātienē apspriestu pilsētai aktuālos nodarbinātības jautājumus un sadarbību ar NVA.

 

Pulksten 11.00 NVA direktore tiksies ar Liepājas pilsētas domes vadības pārstāvjiem, bet dienas otrajā pusē apmeklēs uzņēmumus “Lauma Fabrics“ un “ICotton“. Vizītes noslēgumā Evita Simsone un Aiga Balode aktuālos darba jautājumus pārrunās ar NVA Liepājas filiāles darbiniekiem.

Liepājas apmeklējuma laikā NVA direktorei sekos arī “ēnas” - divas Nīcas vidusskolas skolnieces.

 

Uzziņa: 2018. gada 31. janvārī reģistrētā bezdarba līmenis Kurzemes reģionā bija 8,1%. NVA Liepājas filiāles apkalpošanas teritorijā šī gada janvāra beigās bija reģistrēti 3980 bezdarbnieki, to skaitā Liepājas pilsētā – 2687. Gada laikā bezdarbnieku skaits NVA Liepājas filiāles apkalpošanas teritorijā samazinājies par 1279 cilvēkiem. 2018. gada 12. februārī NVA Liepājas filiālē bija aktuālas 544 darba devēju reģistrētās brīvās darba vietas, pieprasītākās profesijas – kravas automobiļa vadītājs, lokmetinātājs, betonētājs, stiegrotājs, metāla izstrādājumu montētājs, būvkonstrukciju montētājs, pavārs, ceha strādnieks, vicējautomobiļa vadītājs u.c.