ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
28.05.2020


NVA direktors apmeklēs Salacgrīvu un Limbažus

Sakarā ar daudzu AS „Brīvais vilnis” darbinieku atlaišanu no darba, ceturtdien, 23. novembrī, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktors Ringolds Beinarovičs apmeklēs Limbažu rajonu. Salacgrīvā, plkst. 10.00, uzņēmuma „Brīvais vilnis” telpās, Ostas ielā 1, R. Beinarovičs tiksies ar akciju sabiedrības „Brīvais vilnis” valdes priekšsēdētāju Arnoldu Babri, bet plkst. 11.30 Limbažos, NVA Limbažu filiāles telpās, Jūras ielā 27, notiks NVA direktora tikšanās ar Salacgrīvas pilsētas domes priekšsēdētāju Dagni Straubergu. Tiks apspriestas radušās situācijas risinājuma iespējas un palīdzība bez darba palikušajiem cilvēkiem.

Kā zināms, pēc pagaidu aizlieguma tirgot savu produkciju Krievijā, zivju pārstrādes uzņēmums „Brīvais vilnis” no darba atlaida 100 strādājošo. Nodarbinātības valsts aģentūras Limbažu filiālē kā bezdarbnieks jau ir reģistrējies 91 bijušais AS „Brīvais vilnis” darbinieks. Pagaidām no darba atlaistie AS „Brīvais vilnis” darbinieki no NVA piedāvātajiem pakalpojumiem - pārkvalifikācijas un tālākizglītības, profesionālās konkurētspējas paaaugstināšanas kursiem atteikušies, jo cer, ka 2007.gada janvāri situācija ar zivju konservu eksportu normalizēsies, un uzņēmums „Brīvais vilnis” atsāks darbību pilnā apjomā, bet atlaistie darbinieki atgriezīsies iepriekšējā darbā.

24. novembrī, plkst.10.00, Salacgrīvā, AS „Brīvais vilnis” Kultūras nama telpās Nodarbinātības valsts aģentūra rīkos speciālu informatīvo semināru, kurā bezdarbniekiem tiks sniegta viņiem aktuāla informācija, tostarp, par bezdarbnieku tiesībām un pienākumiem, darba likumdošanu, sociālo apdrošināšanu utt.

Šajās dienās arī AS „Limbažu piens” paziņoja, ka pieļauj 55 cilvēku atbrīvošanu no darba decembra vidū, tāpēc Limbažu rajonam patlaban ir pievērsta īpaša Nodarbinātības valsts aģentūras uzmanība.


NVA Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr. 7021744; 26114728
Dainis.Jukonis@nva.lv