ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
11.07.2020


Darba ņēmēji ar invaliditāti apmeklē starptautisko uzņēmumu “Transcom Worldwide Latvia”

 

 


2017. gada 8. novembrī uzņēmuma “Transcom Worldwide Latvia” filiālē Rīgā norisinājās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pasākums “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti”. Atvērto durvju dienas ietvaros uzņēmumā bija ieradušies 18 darba meklētāji ar invaliditāti, lai uzzinātu par uzņēmuma piedāvātajām vakancēm, darba iespējām, darba nosacījumiem, kā arī iepazīties ar uzņēmuma darba vidi.


“Transcom Worldwide Latvia” darba ņēmējus ar invaliditāti iepazīstināja ar klientu apkalpošanas speciālista profesiju. Uzņēmumā darbiniekiem ar invaliditāti radīti labvēlīgi apstākļi, darbs tiek veikts gan atbilstoši cilvēku ar invaliditāti vajadzībām iekārtotajās biroja telpās, gan attālināti - no mājām, darba devējs ņem vērā katra uzņēmuma darbinieka individuālās vajadzības un pieskaņo tām arī darba grafiku.


Starptautiskā uzņēmuma “Transcom Worldwide Latvia” Latvijas filiāle ir dibināta 2001. gadā. Uzņēmums nodrošina klientu apkalpošanu no zvanu centra Rīgā, kurā ir 360 pilnībā aprīkotas darba vietas. Uzņēmums saviem darbiniekiem piedāvā izaugsmes iespējas, apmaksātas apmācības, sociālās garantijas, daudzveidīgu darbinieku motivācijas programmu un kolektīva saliedēšanas aktivitātes.