ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
20.02.2020


VIAA īstenotā pieaugušo izglītības projekta ietvaros ir iespēja saņemt NVA karjeras konsultācijas

 

 

 

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) īsteno pieaugušo izglītības projektu “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kura ietvaros ikviens strādājošais vai pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem ar Eiropas Savienības (ES) fondu un valsts līdzfinansējumu var paaugstināt savu profesionālo kompetenci. Projekts piedāvā profesionālās tālākizglītības, profesionālās pilnveides un neformālās izglītības programmu apguvi.

 

Ja nodarbinātais, kas plāno piedalīties VIAA projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, vēlas noskaidrot savu profesionālo piemērotību, viņš var apmeklēt Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) karjeras konsultantu, pirms tam sazinoties ar tuvāko NVA filiāli un pierakstoties individuālajai karjeras konsultācijai. Ja būs nepieciešams, karjeras konsultants palīdzēs arī mācību programmas izvēlē. NVA karjeras konsultanti pieejami visās 28 NVA filiālēs un konsultācijas sniedz rindas kārtībā pēc iepriekšējā pieraksta.

 

NVA filiāļu kontaktinformācija atrodama NVA mājaslapā, savukārt detalizētāka informācija par projektu izlasāma VIAA mājaslapā: www.macibaspieaugusajiem.lv