ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
20.02.2020


Liepājā un Daugavpilī norisināsies starptautiskais darba gadatirgus „Darbs un karjera 2017”

 

Starptautiskais darba gadatirgus „Darbs un karjera 2017” Liepājā un Daugavpilī tiek īstenots ESF projekta Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” ietvaros

 

 

7.martā Liepājas Latviešu biedrības namā no plkst. 10:00 līdz 15:00 un 9.martā Daugavpils viesnīcā „Park Hotel Latgola” no plkst. 11:00 līdz 14:00 norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) organizētais starptautiskais darba gadatirgus „Darbs un karjera 2017”. Darba meklētājiem abos darba gadatirgos tiks piedāvātas kopumā vairāk nekā 1200 brīvās darba vietas.

 

Pasākumos Liepājā un Daugavpilī darba devēji informēs par saviem uzņēmumiem, brīvajām darba vietām, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām, kā arī veiks pirmās darba intervijas un atlasīs piemērotākos iespējamos darbiniekus. Darba gadatirgū Daugavpilī notiks ne tikai individuālās konsultācijas un darba intervijas, bet arī darba un karjeras semināri ar Latvijas un Eiropas valstu ekspertu piedalīšanos.

 

Starptautiskajā darba gadatirgū „Darbs un karjera 2017” darbosies NVA stends, kura apmeklētāji varēs saņemt speciālistu informāciju par NVA pakalpojumiem un iespējām iesaistīties dažādos apmācības vai nodarbinātības pasākumos, iepazīties ar aktuālajām vakancēm, kas reģistrētas NVA, kā arī saņemt karjeras konsultācijas.

 

Gadatirgus apmeklētājiem Liepājā un Daugavpilī būs iespēja iepazīties arī ar ārvalstu darba devēju piedāvātajām vakancēm un darba intervijās pārrunāt nodarbinātības iespējas, kā arī saņemt konsultācijas par darba, izglītības, karjeras un biznesa iespējām gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs.

 

Darba gadatirgus „Darbs un karjera 2017” ir lieliska iespēja satikties darba devējiem un darba meklētājiem, lai vienotos par iespējamo darba attiecību uzsākšanu. Gan darba meklētājiem, gan darba devējiem dalība starptautiskajā gadatirgū „Darbs un karjera 2017” ir bez maksas!

 

Darba gadatirgū Liepājā darba devēji piedāvās šādas vakances: administrators, apsardzes darbinieks, bārmenis, eksporta menedžeris, galdnieks, glābējs, elektromontieris, kasieris, kempinga administrators, krupjē, maiznieks, mārketinga speciālists, menedžeris, metālapstrādātājs, metālapstrādes darbgaldu operators, metinātājs, pakotājs, pārdošanas speciālists, pavārs, ražošanas iekārtu operators, ražošanas konstruktors, telefonists, veikala pārdevējs, viesmīlis, virtuves palīgs un citas.

 

Darba gadatirgū Daugavpilī tiks piedāvātas tādas brīvās darba vietas kā apdares darbu tehniķis, apdares darbu veicējs, autovadītājs, būvdarbu vadītājs, būvnieks, būvstrādnieks, ceļu būvdarbu vadītājs, ceļu būvstrādnieks, ceļu būvtehnikas vadītājs, elektromontieris, elektrotehniķis, gludināšanas operators, jumiķis, kasieris, klientu apkalpošanas speciālists, klientu pārdošanas konsultants, komplektētājs, konsultants, kosmetologs, manikīra speciālists, mazgāšanas operators, maiznieks, menedžeris, namdaris, pārdevējs, pavārs, pārtikas produktu ražošanas operators, programmētājs, profesionāla dienesta karavīrs, projekta vadītājs, struktūrvienības vadītājs, šuvējs, tāmētājs, testētājs, transporta strādnieks, veļas šķirotājs, zāles darbinieks, zemessargs, zvanu centra operators un citas.

 

Lai tikšanās ar darba devējiem un darba intervijas būtu produktīvākas, darba meklētājiem ieteicams uz darba gadatirgu ņemt līdzi savu CV.

 

Vairāk informācijas: www.nva.gov.lv/eures

 

Uzziņa:
EURES ir Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkls, kuru koordinē Eiropas Komisija (EK) un pārstāv 32 valstu (visas Eiropas savienības (ES) valstis, kā arī Norvēģija, Islande, Lihtenšteina un Šveice) nodarbinātības dienesti.
EURES misija ir atbalstīt darbaspēka brīvu pārvietošanos Eiropā.
EURES tīklā visā Eiropā strādā vairāk nekā 900 EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskajos, juridiskajos un administratīvajos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.
Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un tās EURES konsultanti NVA filiālēs Rīgā, Liepājā, Cēsīs, Rēzeknē un Daugavpilī.