ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
07.06.2020


2.oktobrī pateicības vārdus teiks NVA Daugavpils filiāles ilggadējam vadītājam Jānim Vanagam

2.oktobrī pulksten 14:00 Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) kolektīvs teiks pateicības vārdus ilggadējam NVA Daugavpils filiāles vadītājam Jānim Vanagam, kurš pēc 23 darba gadiem aģentūrā nolēmis doties pelnītā atpūtā.

 

Nodarbinātības valsts dienestā (NVD), tāds nosaukums kādreiz bija aģentūrai, Jānis Vanags sāk strādāt 1992.gada 3.februārī. Sākumā viņš veic NVD Daugavpils pilsētas nodarbinātības centra ekonomista pienākumus un vēlāk tiek iecelts Daugavpils nodarbinātības centra direktora vietnieka amatā. 1994.gada 16.augustā Jānis Vanags kļūst par NVD Daugavpils nodarbinātības centra direktoru, savukārt no 2007.gada 1.februāra ir iecelts valsts civildienesta ierēdņa - NVA Daugavpils filiāles vadītāja amatā.


Visus šos gadus Jānis Vanags savu darbu veic ar augstu atbildības sajūtu, netaupot spēkus un laiku, allaž rūpējoties, lai cilvēki NVA Daugavpils filiālē saņemtu viņiem nepieciešamo atbalstu un kvalitatīvus pakalpojumus.

 

Darba biedri Jāni Vanagu raksturo kā ļoti zinošu un atsaucīgu kolēģi, kas ar savu personīgo piemēru motivē viņus būt konstruktīviem, precīziem un atbildīgiem savā darbā. Darba pienākumu veikšanā saviem kolēģiem un padotajiem viņš vienmēr ir palīgs un padomdevējs, uz kuru var paļauties.

 

Jāņa Vanaga darba degsmi un sociālo atbildību raksturo arī tas, ka, papildus darbam NVA Daugavpils filiālē, viņš savu ieguldījumu nodarbinātības veicināšanā sniedza, darbojoties NVA Filiāļu padomē, kurā viņš bija ievēlēts arī par priekšsēdētāju.