ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
05.06.2020


30.septembrī Ventspils skolās notiks NVA Karjeras dienas

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) arī šoruden visos Latvijas reģionos rīko karjeras dienas skolās, lai veidotu sekmīgu NVA partnerību ar jauniešiem jau esot skolas solā un palīdzētu viņiem savlaicīgi iepazīt situāciju darba tirgū un plānot profesionālo nākotni.

 

30.septembrī NVA Jauniešu garantijas pasākumu karjeras konsultante Rolanta Pilāne, Sabiedrisko attiecību nodaļas speciālists Ints Teterovskis, kā arī Banku augstskolas rektors Andris Sarnovičs viesosies Ventspilī. Pulksten 10:40 Karjeras dienas pasākums sāksies Ventspils valsts ģimnāzijā, pulksten 11:55 – Ventspils 6.vidusskolā, bet pulksten 13:00 – Ventspils 4.vidusskolā.

 

Pasākuma laikā NVA karjeras konsultants informēs skolēnus par prasmēm, iemaņām un zināšanām, kādas šodien ir nepieciešamas, lai veiksmīgi atrastu darbu un strādātu savā izvēlētajā profesijā. Skolēniem būs iespēja uzzināt par situāciju darba tirgū un pieprasītākajām profesijām. Vienlaikus skolēni saņems informāciju par NVA piedāvātajiem pakalpojumiem tieši jauniešiem, piemēram, par Jauniešu garantijas atbalsta pasākumiem un Skolēnu vasaras darbu. Savukārt Banku augstskolas rektors, asociētais profesors Andris Sarnovičs skolēniem lasīs lekciju “Finanšu instrumenti mūsu rokās: ieguvumi, riski, atbildība.”

 

Informatīvā kampaņa “NVA Karjeras dienas Latvijas skolās” iedibināta pērn kā ikgadēja tradīcija.

 

Karjeras dienu mērķis - iepazīstināt jauniešus ar NVA kā turpmāko partneri karjeras plānošanā un atbalsta saņemšanā, ja nepieciešama palīdzība papildināt teorētiskās un praktiskās arodprasmes atbilstoši pieprasījumam darba tirgū.

 

Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr.: 67021744
info@nva.gov.lv