ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
06.06.2020


NVA vadība karjeras dienu ietvaros viesosies Banku augstskolā un skolā „Rīdze”

Šo piektdien, 17. oktobrī, plkst. 10.00 Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Inese Kalvāne viesosies Banku augstskolā, lai klātienē tiktos ar vairāk nekā 100 studentiem. Savukārt NVA direktora vietniece pamatdarbības jautājumos Sandra Šimkus viesos skolā „Rīdze”, kur tiksies ar aptuveni 90 skolēniem no 8.un 9.klasēm. Informatīvo karjeras dienu mērķis ir veidot sekmīgu NVA partnerību ar jauniešiem un studentiem, plānojot savu profesionālo nākotni.


Pasākumā Banku augstskolā piedalīsies arī Labklājības ministrs Uldis Augulis, Banku augstskolas rektors Andris Sarnovičs, kā arī NVA Karjeras attīstības atbalsta nodaļas atbildīgie. Studenti varēs saņemt atbildes uz viņu interesējošiem jautājumiem par zināšanu un prasmju nozīmi veiksmīgas karjeras veidošanā. NVA karjeras eksperti informēs par profesionālajām iemaņām, lai sekmīgi atrastu darbu un strādātu savā izvēlētajā profesijā. Tikšanās laikā iecerēts ar studentiem pārrunāt perspektīvas darba tirgū un iepazīstināt ar veiksmīgas karjeras izaugsmes iespējām.


Banku augstskolas rektors A.Sarnovičs ir pārliecināts, ka šajā pasākumā gūtā informācija lietderīgi papildinās studijās iegūtās zināšanas, paplašinot studentu informētību un veicinot viņu interesi par iespējām izmantot valsts sniegto atbalstu karjeras veidošanā.


Pasākuma laikā norisināsies arī studentu aptauja, apzinot viņu viedokli par nodarbinātības iespējām Latvijā u.c. jautājumiem. Aptaujas rezultātā apkopos secinājumus par skolēnu viedokli nodarbinātības kontekstā.


NVA direktore I.Kalvāne: "Karjeras dienu jauniešiem mērķis ir iepazīstināt ar NVA kā turpmāko partneri karjeras izaugsmes plānošanas procesā un atbalsta saņemšanā situācijas, kad nepieciešama palīdzība atbilstoši darba tirgum papildināt teorētiskās un praktiskās prasmes. Skolēniem un studentiem tā ir iespēja iepazīties ar daudzveidīgo NVA pakalpojumu klāstu, kurus iespējams izmantot visas dzīves garumā. Tā būs laba tradīcija, ko NVA aizsāka šogad un turpinās turpmākos gadus visās Latvijas skolās kā savu projektu!"


Kā jau iepriekš ziņots, šī gada 26. septembrī Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā NVA atklāja Karjeras izaugsmes kampaņu, ar kuru aizsākas NVA karjeras konsultantu un Jauniešu garantijas ekspertu došanās uz aptuveni 700 Latvijas skolām. Pašlaik NVA darbinieki jau viesojušies aptuveni 50 skolās.


Sagatavoja:
Iveta Kancēna
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr. 67021808; 67021744
Iveta.kancena@nva.gov.lv