ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
06.06.2020


Valmieras Kultūras centrā norisināsies NVA Vakanču gadatirgus

16.maijā no pulksten 10.00 līdz 14.00 Valmieras Kultūras centra telpās (Rīgas ielā 10, Valmierā) norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais šī pavasara noslēguma Vakanču gadatirgus. Apmeklēt NVA Vakanču gadatirgu bez maksas aicināts ikviens interesents!

 

Vakanču gadatirgus Valmierā notiks vienlaikus ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļas un Valmieras pilsētas pašvaldības rīkoto ikgadējo izstādi "Vidzemes Uzņēmēju dienas 2014", kas pulcēs ap 200 Latvijas un kaimiņvalstu uzņēmēju, kā arī vairāku profesionālās izglītības iestāžu pārstāvjus. Pulksten 11.00 notiks abu pasākumu atklāšana, kurā piedalīsies Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Inesis Boķis un NVA direktore Inese Kalvāne.

 

NVA Vakanču gadatirgū Valmierā darbiniekus sev meklēs ap 30 uzņēmumu, to vidū ceļu būves firma SIA „BINDERS”, SIA „ RIMI LATVIA”, SIA „Biuro”, SIA „EKK-HR”, SIA „Viasat Latvia”, SIA “ Plainstream”, SIA „Čilija Pizza”, SIA „Cēsu zobārstniecības poliklīnika”, SIA „Klasmann-Deilmann Latvia”, SIA „Eastcon AG LV”, SIA „Valmieras Namsaimnieks”, AS „Valmieras stikla šķiedra”, zemnieku saimniecības un citi Vidzemes darba devēji. Vakanču gadatirgus laikā darba devēji ne tikai meklēs potenciālos darbiniekus, bet arī informēs apmeklētājus par saviem uzņēmumiem, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām, kā arī veiks pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem uz brīvajām darba vietām.

 

Pieteiktas vairāk nekā 200 vakances. Darbs tiks piedāvāts tādu profesiju pārstāvjiem kā metinātājs, metālapstrādes darbinieks, metāla štancētājs, būvinženieris, ceļu meistars, ceļu meistara palīgs, ekskavatorists, traktortehnikas vadītājs, autovadītājs, automehāniķis, virpotājs, frēzētājs, elektriķis, santehniķis, taksometra vadītājs, ražošanas meistars, ražošanas iekārtas operators, sagādes aģents, zobārsts, telemārketinga speciālists, pārdevējs, kasieris, pārdošanas speciālists, klientu konsultants, noliktavas darbinieks, pavārs, kulinārs, cepējs, viesmīlis, administrators, kurjers, istabenis, lauku īpašumu apsaimniekotājs, mērnieks, sezonas darbu strādnieks, kūdras ieguves palīgstrādnieks u.c.

 

Vakanču gadatirgū Valmierā darbosies NVA stends, apmeklētāji varēs uzzināt par NVA sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī saņemt karjeras konsultācijas un informāciju, kā meklēt darbu plašākajā CV un brīvo darba vietu datu bāzē Latvijā – NVA CV/Vakanču portālā. Bet Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) speciālisti informēs par izglītības un darba iespējām, kā arī dzīves apstākļiem Eiropas valstīs.

Tāpat kā pērn, šogad Vakanču gadatirgus NVA rīko visos valsts reģionos. Šie pasākumi jau ir notikuši Daugavpilī, Jelgavā, Rīgā un Liepājā, gūstot lielu darba devēju un darba meklētāju atsaucību.

 

 

Vakanču gadatirgi notiek ar ESF projekta ”Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr. 1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

 

Sagatavoja:
Iveta Kancēna
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr. 67021808; 67021744
info@nva.gov.lv