ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
05.06.2020


NVA aicina darba meklētājus uz nākamo Vakanču gadatirgu Jelgavā

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) nākamo piektdien, 5. aprīlī, laikā no pulksten 10.00 līdz 16.00, aicina darba meklētājus apmeklēt otro reģionālo Vakanču gadatirgu Jelgavā, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33. Jāmin, ka pirmo reģionālo Vakanču gadatirgu, kas notika 22.martā Cēsīs, apmeklēja ap 500 cilvēki.

Savukārt Vakanču gadatirgū Jelgavā piedalīsies vēl plašāks dalībnieku skaits. Proti, Zemgales reģionā darbiniekus sezonas vai pastāvīgam darbam meklēs vairāk nekā 30 darba devēji, to vidū tādi uzņēmumi kā  SIA’Dinex Latvia’, SIA Jelgavas Tipogrāfija, A/S AMO PLANT, SIA Alejas projekti, SIA Uzars bruģēšana, SIA Igate CBS,  SIA Gaļas pārstrādes uzņēmums „Nākotne”, maizes ceptuve SIA „Lāči”, uc.  Arī piedāvāto darba vietu skaits jau pašreiz pārsniedz 130 vakances. Uzņēmumi Vakanču gadatirgū meklēs dažādu profesiju darbiniekus: montāžas darbu atslēdzniekus, elektroatslēdzniekus, transportlīdzekļu krāsotājus, apsardzes darbiniekus, laukstrādniekus, klientu konsultantus, konditorus, konditora palīgus, maizniekus, pasākumu organizatoru,  palīgstrādniekus, auto iekrāvēja vadītājus, pārdevējus – kasierus, iesaiņotājus, krāvējus, kvalitātes inženieri  (ar pieredzi), bruģēšanas meistarus u.c.
 
No plkst. 10.00 līdz 16.00, Lielajā konferenču zālē, 1.stāvā, apmeklētāji stendos pie darba devējiem varēs noskaidrot vairāk par piedāvātajām vakancēm, par darba pienākumiem, klātienē pārrunāt ar uzņēmējiem darba iespējas un nosacījumus, kā arī piedāvāt un atstāt darba devējam savu CV. Tāpēc darba meklētājiem līdzi būtu jāpaņem savs darba dzīves gājuma apraksts (CV).

Tāpat stendā pie NVA darbiniekiem apmeklētāji varēs uzzināt par NVA sniegtajiem pakalpojumiem – par apmācību un nodarbinātības iespējām, par pakalpojumiem bezdarbniekiem/darba meklētājiem un darba devējiem, kā arī saņemt konsultācijas, kā meklēt darbu CV un vakanču datu bāzē – CV un vakanču portālā. Jāuzsver, ka NVA stendā interesenti varēs saņemt plašāku informāciju un konsultācijas par darba devēju pieteiktajām vakancēm no Zemgales reģiona (Jelgavas, Dobeles un Bauskas).

Kā liecina Vakanču gadatirgus Cēsīs pieredze, lielu apmeklētāju interesi ieguva NVA karjeras konsultācijas. Arī šoreiz būs iespējams iegūt noderīgu informāciju, kā sagatavot CV vai motivācijas vēstuli, būs iespēja veikt dažādus profesionālās piemērotības testus un izdrukāt rezultātu, kā arī saņemt ieteikumus un praktisku palīdzību, lai sagatavotos darba intervijai.

Vakanču gadatirgū piedalīsies arī Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) speciālisti, kuri apmeklētājus informēs par nodarbinātības pakalpojumiem un darba iespējām Latvijā un Eiropas valstīs.  

Savukārt 1.stāva Mazajā konferenču zāle, no plkst.10.30 līdz 15.30 NVA, dažādas organizācijas, uzņēmēji un biedrības prezentēs savus pakalpojumus un labās prakses piemērus. Turpat būs pieejama informācija par uzņēmumu un uzņēmuma pakalpojumiem.

Aicinām plašsaziņas līdzekļus uz Vakanču gadatirgus oficiālo atklāšanu 5.aprīlī, pulksten 10.00.  Pasākumu atklās  NVA Jelgavas filiāles vadītāja A. Dietlava un Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra direktore S.Vīksna (Vakanču gadatirgus programma Jelgavā)

Atgādinām, ka šogad vakanču gadatirgi notiek visā Latvijā, lai reģionos piedāvātu aktuālās sezonālās vakances dažādās profesionālās darbības jomās. Nākamais Vakanču gadatirgus notiks 10.aprīlī – Liepājā (Liepājas Latviešu biedrības namā), 17.aprīlī – Jūrmalā (Kauguru Kultūras namā), 1.maijā – Rēzeknē (Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā).
 
NVA dalība Vakanču gadatirgū iespējama, pateicoties ESF projekta ”Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide”  (Nr. 1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstam.  
 
Sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Iveta Kancēna
Tālr. 67021808
MOB: 29466959