ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
11.07.2020


2012. gada 20.jūnijā Nodarbinātības valsts aģentūru apmeklēja Turcijas amatpersonas

Trešdien, 20. jūnijā, Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) apmeklēja delegācija no Turcijas, kuras sastāvā bija Turcijas Darba un Sociālās drošības, Reģionālās attīstības, Transporta, Jūrlietu un komunikācijas ministriju pārstāvji. Turcijas amatpersonas viesojas Baltijā, lai iepazītos ar Latvijas un Lietuvas pieredzi Eiropas Savienības (ES) fondu administrēšanā un apgūšanā.

Tikšanās laikā NVA pārstāvēja Pakalpojumu departamenta Attīstības nodaļas vadītājs Egīls Vidžups, Eiropas Sociālā fonda (ESF) departamenta Projektu uzraudzības nodaļas vadītāja Liāna Freimane, ESF departamenta direktora vietniece un Projektu kontroles nodaļas vadītāja Ilze Baltābola. Viesiem no Turcijas tika stāstīts par NVA kā Eiropas Savienības fondu vadībā iesaistītās sadarbības iestādes lomu ESF projektu administrēšanā, kā arī par NVA īstenotajiem ESF projektiem, kas vērsti uz ekonomiskās krīzes seku pārvarēšanu, bezdarba mazināšanu, bezdarbnieku apmācību un nodarbinātības veicināšanu.

Turcijas amatpersonu delegācija Latvijas apmeklējuma laikā viesojās arī LR Finanšu ministrijā, kur iepazinās ar  informāciju par ES fondu finansējuma sadales principu īstenošanu, ES fondu uzraudzības procesu, kā arī citu informāciju par Finanšu ministrijas lomu ES fondu vadībā.