ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
09.04.2020


NVA piedalās izstādē „Skola 2012”

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) speciālisti piedalās starptautiskajā izglītības izstādē „Skola 2012”, kas no 1. līdz 4.martam notiek Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

NVA stendā jaunieši un citi izstādes apmeklētāji tiek informēti par karjeras plānošanas un veidošanas jautājumiem, par Latvijas darba tirgū pieprasītajām profesijām un profesionālās izglītības iespējām, tiek stāstīs par tiem NVA nodarbinātības pasākumiem jauniešiem bezdarbniekiem, kas ļauj iegūt darba tirgū tik nepieciešamo darba pieredzi un praksi – „Darba vieta jaunietim” un „Atbalsts brīvprātīgajam darbam”. Interesenti var iztaujāt arī Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) pārstāvjus un uzzināt, kas jāņem vērā, meklējot darbu ārzemēs vai izmantojot komersantu piedāvātos darbiekārtošanas pakalpojumus. EURES konsultanti atbildēs uz jautājumiem par nodarbinātības un izglītības iespējām, brīvajām darba vietām, kā arī dzīves un darba apstākļiem Eiropas valstīs.

Izstādi “Skola 2012” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju. Izstādes darba laiks ceturtdien, piektdien un sestdien no 10.00 līdz 18.00, bet svētdien līdz 17.00.

NVA dalība izstādē iespējama, pateicoties ESF projekta ”Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide”  (Nr. 1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstam.