ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
07.07.2020


NVA karjeras speciālisti piedalās ES mājas pasākumā „50 plus”

23. februārī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) karjeras speciālisti Eiropas Savienības (ES) mājā piedalīsies informatīvajā karjeras pasākumā „50 plus”.

NVA pārstāvji iepazīstinās iedzīvotājus ar nodarbinātības tendencēm Eiropā un Latvijā, „ieskicēs” bezdarbnieka, vecumā virs 50 gadiem, statistisko „portretu”, informēs par aktuālo situāciju un pieprasījumu darba tirgū, par NVA piedāvātajiem nodarbinātības, apmācību un konkurētspējas paaugstināšanas pakalpojumiem. Pasākumā „50 plus” tiks izmantoti arī jaunie NVA sagatavotie informatīvie materiāli par darba meklēšanas efektīvu organizēšanu, darba tirgū pieprasītajām profesijām u.c.

Informatīvā pasākuma dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar NVA mājaslapas (www.nva.gov.lv) tematiskajām sadaļām par karjeras veidošanas, izglītības turpināšanas, sevis izzināšanas, brīvo darba vietu meklēšanas un e–pakalpojumu saņemšanas iespējām. Atgādinām, ka NVA mājaslapas sadaļā „Karjeras pakalpojumi” pieejamas dažādas elektroniski aizpildāmās anketas, testi un datorspēle sevis izzināšanai un profesionālās piemērotības noskaidrošanai, e-vidē var strādāt arī ar darba meklētāja rokasgrāmatu „Soli pa solim”, iepazīties ar jaunākā „Profesiju aprakstu kataloga” izdevuma elektronisko versiju.

Pasākums „50 plus” organizēts ES mājas „Izaugsmes mēneša” ietvaros. Viens no ES mērķiem 2012.gadā ir ekonomiskās krīzes pārvarēšana, atjaunojot izaugsmi nodarbinātības jomā un paātrinot stratēģijas reformu programmu „Eiropa 2020”.

Pasākums ir bezmaksas, tas notiks Eiropas Savienības mājā Rīgā, Aspazijas bulvārī 28.