ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
11.07.2020


2011.gada 4.un 5.aprīlī Nodarbinātības valsts aģentūrā viesojās nodarbinātības un izglītības ekspertu delegācija no Azerbaidžānas

Šā gada 4. un 5. aprīlī Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) viesojās nodarbinātības un izglītības ekspertu delegācija no Azerbaidžānas. Delegācijas sastāvā bija pārstāvji no Azerbaidžānas Nodarbinātības un sociālās aizsardzības ministrijas, Izglītības ministrijas un Jaunatnes un sporta ministrijas, kuri projekta ietvaros iepazinās ar Zviedrijas un Latvijas pieredzi karjeras un nodarbinātības pakalpojumu īstenošanā.

NVA Pakalpojumu departamenta direktores vietnieks G.Ignats iepazīstināja pārstāvjus ar situāciju nodarbinātības jomā Latvijā, NVA darbību un aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem, kurus NVA piedāvā bezdarbniekiem, darba meklētājiem un bezdarba riskam pakļautajiem darba ņēmējiem.

NVA Karjeras attīstības atbalsta nodaļas speciāliste J.Šaitere pastāstīja par karjeras atbalsta sistēmu Latvijā. Prezentācijas turpinājumā NVA Karjeras attīstības atbalsta nodaļas metodiķe I.Belēviča informēja viesus par karjeras konsultāciju norisi Latvijā un metodisko materiālu pielietošanas praksi darbā ar NVA klientiem.

5. aprīlī pārstāvji no Azerbaidžānas apmeklēja NVA Bauskas filiāli, kur klātienē iepazinās ar filiāles darbību un guva priekšstatu par klientu apkalpošanu, NVA īstenotajiem nodarbinātības pasākumiem un karjeras konsultāciju norisi.

Pieredzes apmaiņas vizīte notika Zviedrijas finansētā projekta „Darba tirgus reforma: Profesionālās orientācijas pakalpojumi jauniešiem” (IDA 4418AZ-SPDP, Component 1, Labour market Reform, TA, Task 1:1 Professional Orientation Services to Youth) ietvaros.