ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
27.02.2020


Atklās rekonstruētās NVA telpas Preiļos un Līvānos

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ar Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu turpina veikt savu telpu remontu dažādos Latvijas reģionos, lai uzlabotu darba efektivitāti un sniegto pakalpojumu kvalitāti, lai klientu apkalpošana un NVA personāla darba apstākļi atbilstu mūsdienu prasībām.

Šā gada 16. martā NVA direktors Ringolds Beinarovičs atklās NVA Preiļu filiāles un Līvānu sektora rekonstruētās telpas. Piedaloties Preiļu rajona padomes priekšsēdētājam Andrim Vaivodam, izpilddirektorei Ainai Pastorei, rajona pašvaldību un valsts iestāžu pārstāvjiem, NVA Preiļu rajona darbiniekiem un sadarbības partneriem, plkst. 11.00 Līvānos, Rīgas ielā 77 notiks NVA Preiļu filiāles Līvānu sektora telpu atklāšana, bet plkst. 15.00 Preiļos, Raiņa bulvārī 19 savas durvis vērs paplašinātās un mūsdienu prasībām atbilstošas NVA Preiļu filiāles telpas.

Remontdarbus veica celtniecības firma SIA LATSPAS. Preiļu filiāles rekonstrukcija izmaksāja 90239,81 Ls, bet Līvānu sektora – 55831,84 Ls. Eiropas reģionālās attīstības fonda(ERAF) finansējums ir 75% no apgūtās kopsummas.

Rekonstrukcijas gaitā tika veikts telpu pārplānojums saskaņā ar veicamajām funkcijām, izveidota apmācību klase, kļuvusi plašāka klientu apkalpošanas zāle, uzbūvētas uzbrauktuves cilvēkiem ar kustību traucējumiem, speciāli aprīkotas tualetes, ierīkota ventilācija, modernizēta ārējo un iekšējo sakaru sistēma. Ar ERAF atbalstu Preiļu rajona NVA darbinieki saņēmuši arī 4 jaunus datorus ar šķidro kristālu (LCD) jaunākās paaudzes monitoriem.

Rekonstruētās telpas iesvētīs dekāns Jānis Stepiņš, atklāšanas pasākumos uzstāsies arī Preiļu rajona Bērnu jaunrades centra audzēkņi. Preiļu rajona padomes zālē NVA direktors Ringolds Beinarovičs tiksies ar rajona pašvaldību vadītājiem un vietējiem darba devējiem.


Dainis Jukonis
NVA Sabiedrisko attiecību speciālists
Tālr. 7021744; 6114728