ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
27.02.2020


NVA Valmierā informē darba devējus par sadarbības iespējām

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktors Ringolds Beinarovičs šodien, 2006. gada 10. martā, apmeklē Valmieru, kur viesnīcas „Wolmar” konferenču zālē notiek NVA seminārs „Pakalpojumi darba devējiem un nodarbinātības veicināšana”. Šādus informatīvus seminārus Latvijas reģionos NVA rīko, lai informētu darba devējus un vietējās pašvaldības par sadarbības iespējām nodarbinātības veicināšanas jomā un lai piesaistītu jaunus sadarbības partnerus, kuri līdz šim nebija izmantojuši NVA pakalpojumus.

Šodien Valmierā NVA direktors Ringolds Beinarovičs atklāj semināru ar uzrunu darba devējiem, piedalās diskusijā par aktuāliem nodarbinātības un sadarbības jautājumiem, tiekas ar Valmieras pilsētas domes priekšsēdētāju Inesi Boķi un Valmieras rajona padomes priekšsēdētāju Vitautu Staņu, lai pārrunātu situāciju vietējā darba tirgū, apmeklē Valmieras Pārtikas ražotāju vidusskolu, kurā projekta „Apmācību nodrošināšana sociālās atstumtības riska grupām, iekļaujot informācijas un komunikāciju atbalstu invalīdiem” ietvaros 12 bezdarbnieki apgūst pavāra profesiju. NVA direktora darba kārtībā iekļauts arī autoskolas „MONDEOS” apmeklējums, šajā autoskolā NVA modulārās apmācības ietvaros tiek sagatavoti „B” kategorijas autovadītāji.

NVA Stratēģiskās plānošanas un analīzes departamenta direktores vietniece Laura Cunska šodien Valmierā informē par Nodarbinātības valsts aģentūras pakalpojumiem darba devējiem un par jaunākā darba tirgus pētījuma rezultātiem. Semināra dalībnieki runās arī par bezdarbnieku apmācību un skolēnu nodarbinātību vasaras periodā. Darba devēji dalīsies pieredzē, kas gūta, sadarbojoties ar NVA.

2006. gada februāra nogalē un marta sākumā Nodarbinātības valsts aģentūras semināri darba devējiem jau notikuši Aizkrauklē, Jēkabpilī, Daugavpilī, Krāslavā, Jelgavā, Dobelē, Saldū un Liepājā. Martā NVA semināri „ Pakalpojumi darba devējiem un nodarbinātības veicināšana” tiks organizēti Valkā (13.03), Alūksnē (15.03), Balvos (16.03), Jūrmalā (21.03), Rīgas reģionā (22.03), Bauskā (23.03), Ogrē (27.03), Preiļos (28.03), Ludzā (29.03), Rēzeknē (30.03).


NVA Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr. 7021744; 6114728