ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
12.07.2020


NVA informē par jaunu ESF atklātu projektu iesniegumu atlasi

Ceturtdien, 26.maijā, Nodarbinātības valsts aģentūra kā Eiropas Savienības fondu vadībā iesaistītā sadarbības iestāde uzsāk reģionālo semināru ciklu par jaunu Eiropas Sociālā fonda (ESF) atklātu projektu iesniegumu atlasi  - „Sociālās rehabilitācijas un institūcijām alternatīvu sociālās aprūpes pakalpojumu attīstība reģionos”.

Semināros aicināti piedalīties sociālo pakalpojumu sniedzēji no pašvaldībām un to institūcijām, valsts pārvaldes iestādēm, sabiedriskām organizācijām un privātiem uzņēmumiem, kā arī citi interesenti. Semināru laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar ESF atklātu projektu iesniegumu atlases  galvenajiem nosacījumiem, uzzinās, kā aizpildīt projektu iesniegumu veidlapu, kā veidot projekta budžetu un kādi ir projektu iesniegumu vērtēšanas nosacījumi. Uz klātesošo jautājumiem atbildēs arī Labklājības ministrijas pārstāvji.

26.maijā pulksten 10.00 seminārs notiks Bauskā, Bauskas novada domes konferenču zālē, Uzvaras ielā 1, savukārt 27.maijā  - Valmierā, Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora telpās, Purva ielā 12A.

Nākamie semināri plānoti:
  • 30.maijā Daugavpilī,
  • 1.jūnijā Liepājā,
  • 2.jūnijā plkst. 12 - Rīgā, Latvijas Zinātņu akadēmijā, Akadēmijas laukumā 1, 2.stāva sapulču zālē,
  • 6.jūnijā plkst. 11 - Jelgavā, Jelgavas reģionālajā Pieaugušo izglītības centrā, Svētes ielā 33,         
  • 7.jūnijā Gulbenē,
  • 8.jūnijā Rēzeknē,                  
  • 10.jūnijā Ventspilī,
  • 21.jūnijā Rīgā.

Semināri sadarbībā ar plānošanas reģioniem un to ES Struktūrfondu Informācijas centriem jau ir notikuši Tukumā (07.04.), Ogrē (15.04.), Rīgā (20.04.), Limbažos (28.04.), Madonā (10.05.), Preiļos (17.05.), Jēkabpilī (18.05.) un Kuldīgā (24.05.).

Aktivitātes „Sociālās rehabilitācijas un institūcijām alternatīvu sociālās aprūpes pakalpojumu attīstība reģionos” otrās kārtas otrā uzsaukuma izsludināšana plānota 2011.gada 1.jūnijā.
Plašāka informācija, Aktivitātes normatīvā bāze un citi saistoši dokumenti ir pieejami Nodarbinātības valsts aģentūras Eiropas Sociālā fonda departamenta mājas lapā, http://www.nva.gov.lv/esf sadaļā 2007.-2013.g. periods → Atklāta projektu iesniegumu atlase.