ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
31.03.2020


Liepājā un Rēzeknē notika NVA un EURES izstāde „Darbs un Karjera 2011”

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkls (EURES) šā gada 22.februārī Liepājā, Rožu laukumā 5/6, Latviešu biedrības nama lielajā zālē un 24.februārī Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95, Rēzeknes novada pašvaldības Lielajā zālē organizēja starptautisko izstādi „Darbs un karjera 2011”, kas Eiropas Komisijas atbalstītās kampaņas „Eiropas Darba dienas” ietvaros notika 200 Eiropas pilsētās, to vidū – Liepājā un Rēzeknē.

Izstādē piedalījās NVA speciālisti, Lielbritānijas, Lietuvas, Norvēģijas, Somijas un Vācijas nodarbinātības dienestu darbinieki, EURES konsultanti, Latvijas mācību iestāžu un augstskolu, valsts un pašvaldību institūciju, kā arī Eiropas informācijas tīklu pārstāvji. Izstādes apmeklētāji tika informēti par darba, izglītības, karjeras un biznesa uzsākšanas iespējām Latvijā un citās Eiropas valstīs.

NVA stenda apmeklētāji varēja iegūt informāciju par NVA īstenotajiem nodarbinātības pasākumiem, profesionālās un neformālās izglītības iespējām, kā arī uzzināja par darba piedāvājumiem Latvijā, savukārt EURES konsultanti stāstīja par darba iespējām un nosacījumiem, vakancēm un dzīves apstākļiem Eiropas valstīs.