ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
13.07.2020


Tiek piedāvāta iespēja strādāt sezonas darbus Parīzes Disnejlendā

Sadarbībā ar Eiropas nodarbinātības dienestu tīklu (EURES) pazīstamais izklaides uzņēmums “Disneyland Paris” aicina darba meklētājus pieteikties sezonas darbiem, kas saistīti ar izklaides un atrakciju parka apmeklētāju apkalpošanu. Pretendentiem jābūt vismaz 18 gadus veciem, jāpārvalda angļu valoda, jābūt arī franču valodas zināšanām. Parīzes Disnejlendai ir vajadzīgi apkalpošanas, ēdināšanas, pārdošanas speciālisti, kā arī apkopēji.

Darba devējs piedāvā darba algu virs 1300 EUR mēnesī, dzīvesvietu kopmītnēs, ēdināšanu, daļēji apmaksā transporta izdevumus nokļūšanai līdz Francijai (līdz 152 EUR), kā arī Francijas teritorijā (līdz 75%). Darba laiks - 35 stundas nedēļā, darba iespējas - sākot no šī gada februāra līdz septembra beigām.

CV un pieteikuma vēstule angļu vai franču valodā jānosūta līdz šī gada 21.janvārim EURES konsultantei Ilzei Luīzei Gornikai (IlzeLuize.Gornika@nva.gov.lv ) vai uz e-pastu Francijā - frederic.guilbeau@disney.com .

Detalizētāka informācija atrodama NVA mājaslapas EURES sadaļā. Papildus informāciju var iegūt, arī sazinoties ar EURES konsultanti Latvijā Ilzi Luīzi Gorniku pa tālruni 65435460.

Uzziņai: Disneyland Paris ir pasaulē pazīstams uzņēmums, kurš sastāv no diviem atrakciju parkiem (Disneyland Parks un Walt Disney Studios Parks), septiņām Disney viesnīcām, diviem konferenču centriem, golfa laukuma, izklaides kompleksa Disney Village, 56 atrakciju iespējām, 55 veikaliem, 68 pārtikas un dzērienu tirdzniecības vietām.