ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
07.07.2020


LIAA aicina uzņēmējus piedalīties gada nozīmīgākajā uzņēmējdarbībai veltītajā pasākumā – Biznesa forumā!

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina uzņēmējus piedalīties gada nozīmīgākajā uzņēmējdarbībai veltītajā pasākumā – Biznesa forumā, kas notiks 2010. gada 9. decembrī, plkst. 10:00 Latvijas Nacionālajā teātrī Rīgā, Kronvalda bulvārī 2. Tā laikā uzņēmējiem būs iespēja vienkopus iegūt informāciju par dažādiem atbalsta veidiem uzņēmējdarbības veicināšanai un konkurētspējas celšanai, uzklausīt stratēģiju konsultanta Žozē Filipe Torres (Jose Filipe Torres) viedokli par ekonomikas atlabšanu un uzņēmēju lomu tajā, kā arī piedalīties ekspertu diskusijā par finanšu resursu pieejamību.

Vairākās zālēs paralēli notiks diskusijas ar nozaru ekspertiem un LIAA pārstāvjiem ārvalstīs par dažādu uzņēmējdarbības nozaru attīstības iespējām eksporta tirgos un diskusijas ar biznesa inkubatoru, tehnoloģiju pārneses kontaktpunktu, klasteru un kompetences centru pārstāvjiem par atbalstu ideju attīstībai. Tiks stāstīts par mašīnbūves un metālapstrādes biznesa pārstāvju potenciālo attīstību Zviedrijā, Lielbritānijā un Dānijā, kokapstrādes iespējām Vācijā, Francijā un Nīderlandē. Semināri tiks veltīti arī būvniecības, pārtikas rūpniecības un farmācijas sfērā strādājošo uzņēmēju attīstības iespējām dažādās valstīs, kā arī atbalstu ideju attīstībai un zināšanu komercializācijai.

Pasākuma laikā varēs saņemt ekspertu atbildes uz uzņēmēju jautājumiem par biznesa uzsākšanu, ES atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai un eksportu, kā arī tikties ar pakalpojumu sniedzējiem – LIAA, Ekonomikas ministrijas, Ārlietu ministrijas, Vides ministrijas, Lauku atbalsta dienesta, Hipotēku un zemes bankas, Latvijas Garantiju aģentūras, BaltCap Latvia, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Nodarbības valsts aģentūras, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāvjiem un gūt atbildes uz Jūs interesējošiem jautājumiem.

Apskatīt programmu un pieteikties Biznesa forumam var līdz 2010.gada 6.decembrim, aizpildot elektronisko pieteikšanās anketu sekojošā saitē
http://www.liaa.gov.lv/lv/sakumlapa/jaunumi/biznesa_forums/


 

 

Kontaktinformācija:
Biznesa informācijas nodaļa
Tālrunis: 67039459
E-pasts: zinas@liaa.gov.lv