ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
07.07.2020


Rekonstruētas NVA Dobeles filiāles telpas

Lai klientu apkalpošana un personāla darba apstākļi atbilstu mūsdienu prasībām, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ar Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu rekonstruējusi NVA filiāles telpas Dobelē, Zaļā ielā 27.

Rekonstrukcijas gaitā tika veikts telpu pārplānojums saskaņā ar veicamajām funkcijām, sakārtotas inženierkomunikācijas, datoru un telefonu tīkli, klientu apkalpošanas zāle kļuvusi ērta un patīkama apmeklētājiem, vienas apmācību klases vietā ir izveidotas divas. NVA Dobeles filiāle tagad ir pielāgota arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem, viņu ērtībai pie ieejas ierīkots pacēlājs. Rekonstrukcijas darbus veica SIA „Redmars”.

Rītdien, 2.decembrī, pulksten 14.00 NVA Dobeles filiāles rekonstruētajās telpās notiks informatīvs pasākums „Nodarbinātības valsts aģentūras jaunie nodarbinātības pasākumi, to ieviešanas gaita. Aktualitātes, problēmas un risinājumi”, kurā sadarbības partneri Dobelē tiks informēti par NVA jaunajiem nodarbinātības pasākumiem, to īstenošanu, kā arī par citām nodarbinātības aktualitātēm pašreizējās ekonomiskās situācijas apstākļos. Pasākumā piedalīsies NVA direktore Baiba Paševica, Dobeles novada pašvaldību vadītāji, darba devēji un sadarbības partneri.