ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
09.04.2020


Par NVA klientu apkalpošanu Rīgā

No 2009.gada 28.decembra ir slēgts klientu apkalpošanas centrs Rīgā, Brīvības gatvē 266. Līdz ar to, Rīgā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) klientus apkalpo nevis trīs, bet divās vietās – Jēzusbaznīcas ielā 11 un F.Sadovņikova ielā 20

NVA darbinieki, kas strādāja ar klientiem Brīvības gatvē 266, savu darbu turpinās NVA klientu apkalpošanas centra telpās Jēzusbaznīcas ielā 11. Tātad, bezdarbnieki, kuri līdz šim bija reģistrējušies Brīvības gatvē 266, var sazināties un tikties ar saviem inspektoriem NVA filiālē Jēzusbaznīcas ielā 11.

NVA klientu apkalpošanas centra telpās Jēzusbaznīcas ielā 11 pirmajā stāvā notiek pirmreizējā bezdarbnieku reģistrācija, proti – tur tiek apkalpoti tie bezdarbnieki, kas reģistrējas bezdarbnieka statusa saņemšanai, savukārt otrajā stāvā tiek apkalpoti jau reģistrētie bezdarbnieki, kas apmeklē NVA atkārtoti.

NVA izskata risinājumus un iespējas nodrošināt papildus telpas klientu apkalpošanai Rīgā.

Kā zināms, pamatojoties uz Rīgas domes priekšsēdētāja rīkojumu, Rīgas domes Īpašuma departaments no Vidzemes priekšpilsētas izpilddirekcijas ir pārņēmis savā valdījumā nekustamo īpašumu Rīgā, Brīvības gatvē 266, kur atrodas arī viena no trim Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) klientu apkalpošanas vietām Rīgā. Rīgas domes Īpašuma departaments nosūtījis NVA oficiālu vēstuli par nomas līguma izbeigšanu.

 Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar NVA Rīgas klientu apkalpošanas centra konsultantiem, zvanot pa tālruņiem 67507860, 67507861.