ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
29.05.2020


19. un 20. novembrī NVA pakalpojumi būs pieejami ierobežoti

Saistībā ar finanšu samazinājumiem valsts pārvaldē un strikto taupības režīmu Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) liela daļa NVA darbinieku ir atsaukušies aicinājumam 19. un 20.novembrī doties bezalgas atvaļinājumā. Līdz ar to divas dienas – šo ceturtdien un piektdien NVA klientus apkalpos mazāks darbinieku skaits.

Apmeklējot šajās dienās NVA filiāles visā Latvijā, cilvēkiem jārēķinās ar ilgāku laiku pakalpojumu saņemšanai (piemēram, pirmreizējai reģistrācijai, vizītēm pie inspektora utt).

Tajā pašā laikā NVA filiāļu darbinieki nodrošinās to pasākumu pieejamību, kas bija iepriekš plānoti un izziņoti. Piemēram, bezdarbnieku informatīvās dienas un vizītes pie inspektora pēc iepriekšēja pieraksta. Precīzāku informāciju iegūsiet, interesējoties konkrētajā NVA filiālē (kontakti pieejami NVA mājas lapā).

NVA saņēmusi Labklājības ministrijas akceptu šāda lēmuma īstenošanai. NVA izvērtē katra mēneša pieejamo finanšu resursus un pieņem tādu lēmumu, lai pēc iespējas mazāk ciestu klienti. Tomēr, līdz ar bezdarba kāpumu valstī, NVA darbinieku darba apjoms ir krasi palielinājies. Arī bezalgas atvaļinājuma dēļ NVA darbinieku noslogotība pieaug pārējās dienās.