ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
07.07.2020


NVA piedāvā profesionālo apmācību Īrijā

Nodarbinātības valsts aģentūras EURES (Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkls) un Īrijas Apmācību un nodarbinātības pārvalde piedāvā vienreizēju iespēju Īrijā apgūt viesnīcu un ēdināšanas nozares profesijas ēdienu gatavošanas, klientu apkalpošanas un telpu uzkopšanas jomā. Tiks apmācīti šefpavāri, pavāri, bārmeņi, viesmīļi un istabenes.

Mācības sāksies nākamā gada janvārī un ilgs no 13 līdz 16 nedēļām. Pēc sekmīgas mācību procesa pabeigšanas tiks izsniegts starptautiskais FETAC sertifikāts. Mācību un dzīvošanas izdevumus, kā arī pusdienu, mācību materiālu, formas tērpu izmaksas sedz Īrijas puse. Īrijas Apmācības un nodarbinātības dienests piedāvā arī karjeras iespējas.

Tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri vēlas piedalīties šajā starptautiskajā mācību projektā, līdz 28. novembrim dokumenti (CV, pases izmēra fotogrāfija un motivācijas vēstule angļu valodā ar apmācību programmas norādi) jāiesniedz jebkurā Nodarbinātības valsts aģentūras filiālē. Pretendentiem jābūt labai angļu valodas prasmei.

Pārrunas ar kandidātiem notiks angļu valodā šā gada 1. un 2. decembrī.

Dainis Jukonis
Nodarbinātības valsts aģentūras
Sabiedrisko attiecību speciālists
Tel. 7021744
Mob.6114728