ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
09.07.2020


NVA Siguldas sektors tiek pārcelts uz jaunām telpām

Lai uzlabotu klientu pieejamību un atslogotu NVA Rīgas reģionālās filiāles ikdienas saspringto darba ritmu, sākot ar šā gada 1.aprīli Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Siguldas sektors uzsāks darbu jaunajās telpās – Dārza ielā 2a, Siguldā. NVA telpas būs izvietotas šīs ēkas 1.stāvā.

Iepriekšējās Siguldas sektora telpas atradās Gāles ielā 27, bet jau no 1.aprīļa NVA sektors būs klientiem pieejams Siguldas centrā, Dārza ielā 2a.

Pārvākšanās darbi uz jaunajām telpām pakāpeniski noris jau šīs nedēļas laikā. 30. un 31.martā tiek plānota telekomunikāciju un elektroiekārtu pārvietošana uz jaunajām telpām, tādēļ šajās dienās iespējami īslaicīgi traucējumi telefona sakaros. Plānots, ka sektora darba laiki un kontakttālruņi netiks mainīti.

Kā zināms, NVA Siguldas sektors pieņem apmeklētājus pirmdienās no 9.00 līdz 18.00, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās no 9.00 līdz 16.30 un piektdienās no 9.00 līdz 14.00 (katra mēneša pirmā piektdiena ir filiāles metodiskā diena – šajā dienā klienti netiek pieņemti).

Būtiskākie ieguvumi, pārvācoties uz jaunajām telpām Dārza ielā 2a:

  • NVA sektors kļūs vieglāk pieejams lielākam cilvēku skaitam, jo jaunās telpas atradīsies ģeogrāfiski izdevīgākā vietā – Siguldas centrā. Jaunā atrašanās vieta būs izdevīga tiem klientiem, kas izmanto sabiedrisko transportu un dzīvo Siguldas novadā, Mālpilī, Allažos, Vangažos, Inčukalnā, Garkalnē, Krimuldā, Turaidā, Inciemā, Līgatnē.
  • Jaunās Siguldas sektora telpas atrodas tikai kvartāla attālumā no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) reģionālās nodaļas (Pils ielā 13), līdzarko, bezdarbniekiem pēc reģistrēšanās NVA kļūs daudz ērtāka pieteikšanās bezdarbnieka pabalsta saņemšanai VSAA.
  • Jaunās telpas ir aprīkotas un pielāgotas cilvēkiem ar kustību traucējumiem.
 

Sagatavoja:
Iveta Kancēna
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr. 67021808, Mob: 29466959
Iveta.Kancena@nva.gov.lv