ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
04.06.2020


Četru sociālo aprūpes centru iemītniekiem NVA pasniedz Ziemassvētku dāvanas

Piedaloties Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu rīkotajā Ziemassvētku labdarības akcijā, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) darbinieki četru sociālo aprūpes centru iemītniekiem sagādāja dāvanas – grāmatas, rotaļlietas, attīstības spēles, flomāsterus, krāsas, zīmuļus, higiēnas preces, dziju, saldumus u.c. Visiem četriem aprūpes centriem tiek dāvināti arī par NVA darbinieku saziedotajiem līdzekļiem nopirktie televizori un DVD atskaņotāji.

„Gadu mija ir laiks, kad jāpadomā arī par tiem, par kuriem ikdienas steigā aizmirstam padomāt. Katram no mums ir jāizdara vēl kas labs šajā gadā, lai mēs kļūtu stiprāki, atbildīgāki un dāsnāki. Mūsu kolektīvs no sirds ir sarūpējis Ziemassvētku veltes, ar ko vēlamies iepriecināt aprūpes centru iemītniekus,” – uzsver NVA direktore Baiba Paševica.

Šodien NVA pārstāvji Ziemassvētku dāvanas nogādāja aprūpes centram „Ropaži” Rīgas rajonā. 18.decembrī pulkst. 10.00 Ziemassvētku dāvanas tiks pasniegtas cilvēkiem, kas dzīvo aprūpes centrā „Ķīši” Tukuma rajona Jaunsātu pagastā. Savukārt pulkst. 13.00 Jelgavas rajona Vilces pagastā dāvanas saņems aprūpes centra „Ziedkalne” ļaudis. 19.decembrī NVA Ziemassvētku dāvanas dosies uz Gulbenes rajonu, kur pulkst. 11.00 iepriecinās Litenes aprūpes centra iemītniekus.

Sagatavoja:
Iveta Kancēna
NVA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr.: 67021808
Iveta.Kancena@nva.gov.lv