ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
28.05.2020


NVA informē darba devējus par sadarbības iespējām 2009.gadā

Nodarbinātības valsts aģentūra(NVA) ar Eiropas Sociālā fonda(ESF) atbalstu katrā Latvijas rajonā rīko informatīvu semināru „Nodarbinātības veicināšana Latvijas rajonos pašreizējās ekonomiskās situācijas apstākļos”, lai darba devējus un pašvaldību pārstāvjus iepazīstinātu ar NVA 2009.gadā piedāvātajiem pakalpojumiem, pasākumiem un projektiem, iespējām iesaistīties NVA sadarbības partnerības pasākumos, kā arī lai kopīgi meklētu risinājumus bezdarba mazināšanai un nodarbinātības veicināšanai.

Semināros tiek izvērtēta šā brīža darba tirgus situācija Latvijā un katrā konkrētā rajonā. Filiāļu speciālisti prezentē NVA pakalpojumus 2009.gadā. Darba devēji tiek informēti par tām iespējām, ko piedāvā sadarbība ar NVA, piemēram, vakanču reģistrs, aktīvie nodarbinātības pasākumi, bezdarbnieku apmācība, karjeras un citi pakalpojumi. Notiek diskusijas par NVA un darba devēju sadarbības iespējām nodarbinātības veicināšanā 2009.gadā.

17.decembrī NVA semināri darba devējiem notiks Aizkrauklē, Alūksnē, Cēsīs, Jēkabpilī, Kuldīgā, Ogrē un Ventspilī, 18.decembrī – Daugavpilī, Dobelē, Krāslavā, Madonā, Preiļos un Talsos, 19.decembrī - Bauskā, Jūrmalā, Saldū un Valkā, 23.decembrī – Ludzā.

Informatīvie semināri „Nodarbinātības veicināšana Latvijas rajonos pašreizējās ekonomiskās situācijas apstākļos” jau notikuši Balvos, Gulbenē, Liepājā, Limbažos, Rīgā, Tukumā, Valmierā.


Sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr. 67021808; 67021744
Iveta.Kancena@nva.gov.lv
Dainis.Jukonis@nva.gov.lv