ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
03.07.2020


Izstādē

No 23. – 26.oktobrim Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedalās izstāžu sabiedrības „Latexpo” organizētajā izstādē "Darbs. Karjera. Izglītība". Šāda specializēta izstāde, kas interesentiem vienuviet piedāvā informāciju gan par izglītības un karjeras iespējām, gan par darba piedāvājumiem un vakancēm, tiek rīkota jau ceturto reizi. Arī šogad ekspozīcija tiks izvietota Olimpiskajā sporta centrā, Grostonas ielā 6b.

Izstādes gaitā NVA pārstāvji konsultēs apmeklētājus par situāciju darba tirgū un NVA īstenotajiem aktīvajiem nodarbinātības un bezdarba samazināšanas pasākumiem. Nodarbinātības pakalpojumu un attīstības departamenta speciālisti apmeklētājus iepazīstinās ar NVA pakalpojumu klāstu bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem, informēs par iespējām iesaistīties jaunākajos pasākumos un projektos. Karjeras pakalpojumu departamenta darbinieki konsultēs interesentus karjeras izvēles jautājumos un piedāvās aizpildīt profesionālās piemērotības testus, lai sniegtu priekšstatu par izglītības un darba iespēju daudzveidību un darba karjeras plānošanas nozīmi cilvēka dzīvē. Savukārt EURES (Eiropas nodarbinātības dienestu tīkls) Latvijas konsultanti NVA stenda apmeklētājiem siegs informāciju par dzīves un darba apstākļiem Eiropas Savienības valstīs.

Paralēli konsultācijām, kuras sniegs NVA speciālisti, interesentiem izstādes stendā būs iespēja noskatīties prezentāciju par NVA un tās piedāvātajiem pakalpojumiem, izglītojošas dokumentālās filmas „Iepazīsti dažādas darba vides” „Darītāju laiks”, kā arī izvēlēties sev interesējošus materiālus par NVA pakalpojumiem.

NVA direktore Baiba Paševica: „Šodien NVA ir līdzvērtīgs sadarbības partneris kā darba devējam, tā bezdarbniekam. Tieši mēs īstenojam valsts politiku bezdarba samazināšanas un bezdarbnieku un darba meklētāju atbalsta jomā! Jebkuram cilvēkam, kurš vēl plāno vai grib kaut ko mainīt savā profesionālajā karjerā, mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, palīdzot atrast savu vietu darba tirgū, pilnveidojot jau esošās vai apgūstot jaunas darba prasmes”.


Sagatavoja:

NVA Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr. 67021808; 67021744
Iveta.Kancena@nva.gov.lv