ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
14.12.2019


Nodarbinātības valsts aģentūra prezentē otro reklāmas īsfilmu

Nodarbinātības valsts aģentūra pirmdien, 17.oktobrī prezentēs tikko tapušo reklāmas īsfilmu “Drēbniecīte Ruta”. Filmas iecere ir mudināt bezdarbniekus un darba meklētājus saņemties, mainīt savu ierasto dzīves situāciju, izmantojot Nodarbinātības valsts aģentūras iespējas mācīties, pārkvalificēties un atgriezties darba tirgū.

„Drēbniecītes Rutas” sižets stāsta par trīsdesmitgadīgu mazpilsētas sievieti, kura naktīs strādā maizes ceptuvē, audzina divus bērnus, viena „cīnās” ar dzīvi un mēģina nopelnīt iztiku, neskatoties uz to, ka viņai ir arī.. vīrs. Tomēr viņas dzīvi izmaina Nodarbinātības valsts aģentūras piedāvātie kursi un speciālistu ieteikumi.

Filma tapusi Kuldīgā, aktieri darbojas dokumentālā vidē. Rutas lomā Sigita Jevgļevska, viņas vīrs - Valdis Liepiņš un kaimiņš - Juris Lisners. „Drēbniecīte Ruta” veidota filmu studijā F.O.R.M.A., scenārija autors Alvis Lapiņš, režisors Varis Brasla, operators Uldis Jancis.
Filmu paredzēts demonstrēt bezdarbniekiem dažādos semināros un informatīvajās dienās, kā arī Latvijas TV un reģionālajās televīzijās.
Filmas pirmizrādē klātesošos uzrunās NVA direktors Ringolds Beinarovičs, ir aicināta piedalīties labklājības ministre Dagnija Staķe.
Žurnālisti tiek laipni aicināti būt klāt filmas prezentācijā 17.oktobrī pl. 16.00 Kinogalerijā, Jaunielā 24.

Iveta Daine,
NVA sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 7021744; 9466755
E-pasts: Iveta.Daine@nva.lv