ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
02.06.2020


Ievēlēta NVA filiāļu vadītāju padome

Šodien, 11. jūnijā, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiāļu vadītāju sanāksmē tika ievēlēta NVA filiāļu vadītāju padome, lai veicinātu Nodarbinātības valsts aģentūras filiāļu pakalpojumu atbilstību pārmaiņām darba tirgū, efektīvu aktīvo nodarbinātības un preventīvo bezdarba samazināšanas pasākumu izstrādi un pilnveidi bezdarbnieku, darba meklētāju, kā arī bezdarba riskam pakļauto personu atbalstam.

Padomes sastāvā ievēlēti: NVA Valkas filiāles vadītāja Erna Pormeistere, NVA Liepājas filiāles vadītāja Dace Baumane, NVA Ogres filiāles vadītāja Ilze Arāja, NVA Daugavpils filiāles vadītājs Jānis Vanags, NVA Saldus filiāles vadītāja Inta Briede un Eiropas Sociālā fonda (ESF) departamenta Kurzemes reģionālās nodaļas vadītāja Daina Kaufelde. Par NVA filiāļu padomes priekšsēdētaju kļuva NVA Rīgas reģionālās filiāles vadītāja Olga Kuzenkova.

Jaunizveidotā padome izvērtēs un pilnveidos NVA izstrādāto jauno pasākumu projektus, sniegs priekšlikumus NVA darbības un attīstības stratēģijas, pakalpojumu un normatīvo aktu pilnveidē, kā arī apkopos un analizēs NVA filiāļu priekšlikumus par aktīvo nodarbinātības pasākumu un preventīvo bezdarba samazināšanas pasākumu izstrādi un īstenošanu. Padomes uzmanības lokā būs arī NVA filiāļu darba organizācijas pilnveidošanas jautājumi.

Sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr. 67021744
Iveta.Kancena@nva.gov.lv
Dainis.Jukonis@nva.gov.lv