ŠI lapa izdrukāta no Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapas.
15.07.2020


Latvijas darba devēji tiek aicināti piedāvāt vakances Latvijas pilsoņiem Īrijā

No šā gada 29.februāra līdz 3.martam Dublinā Īrijas apmācību un nodarbinātības pārvalde rīko karjeras, izglītības un apmācību pasākumu „Mobilitātes ciemats”. Pasākumā piedalīsies Īrijas vadošie darba devēji, izglītības iestādes, kā arī dažādas karjeras, apmācību un attīstības aģentūras. Pasākumam „Mobilitātes ciemats” jau pieteikušies daudzu Eiropas Savienības valstu pārstāvji no finansu, IT, farmācijas, veselības, mazumtirdzniecības un citām nozarēm. Tiem, kas apmeklēs „Mobilitātes ciematu”, būs iespēja iegūt informāciju par vakancēm, darba un apmācību iespējām, dzīves un darba apstākļiem vairāk nekā 15 Eiropas Savienības dalībvalstīs, arī Latvijā.

Kā zināms, Latvijas darba tirgū patlaban izveidojusies situācija, ka daudzās nozarēs trūkst darbinieku, savukārt daudzi Latvijas iedzīvotāji darba meklējumos devušies uz Īriju. Lai šo situāciju kaut daļēji mainītu, pasākumā tiek aicināti piedalīties Latvijas darba devēji, lai sniegtu aktuālu informāciju par iespējām mūsu valsts darba tirgū un pieejamajām brīvajām darba vietām. Latvijas darba devējiem šī ir lieliska iespēja popularizēt savus uzņēmumus un piedāvāt vakances Īrijā strādājošajiem Latvijas pilsoņiem. Latvijas darba devēju intereses „Mobilitātes ciematā” Dublinā pārstāvēs Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) EURES konsultanti.

Iepriekšējā gadā, četru dienu laikā, ‘Mobilitātes ciematu” apmeklēja ap 90 000 interesentu, to starp arī latvieši. Pasākums sastāv no četriem tematiskajiem blokiem – karjera, izglītība, prasmes un mobilitāte.

Darba devēji, kuriem ir saistoši darba piedāvājumi un kuri vēlas sniegt informāciju par savu uzņēmumu, tiek aicināti līdz 22.februārim (ieskaitot) sazināties ar Latvijas EURES konsultantiem un pieteikt aktuālās vakances, kā arī citu informāciju, kas būtu noderīga Dublinas pasākuma apmeklētājiem.

Plašāka informācija par pasākuma norisi pieejama mājas lapā: www.fasopportunities.ie


Kontaktinformācija

Līga Baufale:
EURES konsultante
Rīgas reģionālā filiāle
Jēzusbaznīcas iela 11, Rīga, LV – 1050
Tālr..: 67228476
Mob. tālr.: 26645566
E-pasts: Liga.Baufale@nva.gov.lv

Zane Meļķe:
EURES konsultante
NVA Cēsu filiāle
Bērzaines iela 15, Cēsis, LV-4101
Tel.: 64127769
Mob. tālr.: 26188228
E-pasts: Zane.Melke@nva.gov.lv

NVA Nodarbinātības pakalpojumu un attīstības departamenta
Mārketinga un starptautisko attiecību nodaļa
Tālr. 67021839; 67021838;
Antra.Ruike@nva.gov.lv