JAUNIEŠIEM
PIEAUGUŠAJIEM
DARBA MEKLĒTĀJIEM
 
Meklē darbu!

 

Zinot sevi – savas vajadzības, spējas un mērķus, jutīsieties pārliecinoši arī darba tirgū. Bet pirms doties darba meklējumos, jāveic vēl viens svarīgs darbs: jāizveido sava „Pieredzes un sasniegumu mape”. Tā būs labs palīgs Jūsu sarunā ar darba devēju ceļā uz kāroto darba vietu.

 

Mapē elektroniskā vai papīra veidā glabājas Jūsu izglītības, kvalifikācijas, profesionālo sasniegumu apstiprinošie dokumenti: CV – izglītības un profesionālās darba pieredzes apraksts, motivācijas vēstules , izglītības dokumentu kopijas, kursu un semināru sertifikāti, apbalvojumi, pateicības utt. Savu „Pieredzes un sasniegumu mapi” vienmēr ņemiet līdzi uz darba intervijām!

 

Kas ir galvenais darba meklēšanā? Lai šis process būtu nepārtraukts – neapstāties līdz veiksmīgam finišam! Ja neizdodas – mēģiniet vēlreiz! Negaidiet, kamēr darba devējs ieraudzīs Jūsu CV vai sniegs atbildi pēc notikušās intervijas. Katru dienu izmantojiet dažādus darba meklēšanas ceļus , jo katra jauna pieredze arī tad, ja ne visai veiksmīga, ir ieguvums.

AUTORIZĀCIJA

Lietotāja vārds

Parole


Lai izmantotu visas lapas iespējas,  reģistrējieties!

SEKO MUMS
Pēdējās izmaiņas veiktas 01.08.2019

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005. Izstrādāts: CraftW
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, t?lr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv
Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv