JAUNIEŠIEM
PIEAUGUŠAJIEM
DARBA MEKLĒTĀJIEM
 
Par mums

 

Nodarbinātības valsts aģentūras karjeras speciālisti –
Jūsu palīgi karjeras izvēles un plānošanas jautājumos!
 

Aģentūrā strādā augsti kvalificēti karjeras pakalpojumu speciālisti – karjeras konsultanti, psihologi, kuri sniedz konsultācijas optimālā darbības virziena un profesijas izvēlē, darba meklēšanā, profesionālās piemērotības noteikšanā un citos ar profesionālo karjeru saistītajos jautājumos.


Kas ir karjeras konsultācija?

Konsultācija ietver:
• pārrunas, kurās konsultants izvērtē klienta situāciju un izvēlas atbilstošas konsultāciju metodes, ņemot vērā klienta motivāciju, izglītību, pašreizējas vajadzības, veselības stāvokli un citas nianses;
• izzinot klienta vēlmes un dotības, konsultants palīdz saskatīt un mērķtiecīgi izmantot savas personības spējas;
• sniedz informāciju par konkrētajā gadījumā piemērotākajiem NVA pakalpojumiem, ja nepieciešams, palīdz sagatavot CV, motivācijas vēstuli, veidot darba meklēšanas stratēģiju.

 

NVA piedāvā individuālās un grupu karjeras konsultācijas. Individuālajā karjeras konsultācijā konsultanta uzmanība tiks veltīta tikai Jums, bet grupas karjeras konsultācijā Jums būs iespēja konsultanta vadībā gan labāk saprast sevi un saņemt informāciju par aktualitātēm darba tirgū, izglītības un karjeras veidošanas iespējām Latvijā, gan pašam sniegt un saņemt atbalstu no grupas dalībniekiem.

 

Individuālo konsultāciju veidi:
• Individuālā karjeras konsultācija - profesionālās piemērotības, personības iezīmju un profesijas iezīmju izpēte, alternatīvu profesiju meklēšana, individuālā karjeras plāna sastādīšana, sagatavošanās darba intervijai, palīdzība CV un motivācijas vēstules izveidē.
• Individuālā diagnosticējošā konsultācija - profesionālo slieksmju noteikšana, domāšanas īpatnību, darbaspēju izpēte un to atbilstība profesionālajām iecerēm.

 

Grupu konsultāciju veidi:
• Grupas karjeras konsultācija – karjeras veidošanas problēmu risināšana, informācija par izglītības iegūšanas un karjeras veidošanas iespējām, profesionālo kompetenču atbilstības izpēte darba tirgus prasībām.
• Grupas informatīvā karjeras konsultācija - informācija par aktualitātēm darba tirgū, izvēlētās profesijas prasībām un izglītības iespējām Latvijā.

 

Darbā ar klientiem konsultanti izmanto vienoto metodisko bāzi, kas nodrošina rezultātu objektivitāti un paaugstina konsultāciju vērtību. Informācija, ko sniedz klients konsultācijas laikā, ir konfidenciāla. To nosaka Latvijas karjeras konsultantu profesionālās ētikas kodekss. Konsultācijās tiek izmantoti informatīvie materiāli par izglītības, karjeras, nodarbinātības iespējām, testi profesionālo interešu izpētei, prasmju un zināšanu apkopošanai.

 

Karjeras konsultācijas NVA ir valsts apmaksātas un pieejamas ikvienam Latvijas iedzīvotājam.

 

Pieraksties uz karjeras konsultāciju zvanot pa tālruni!

 

 
 

AUTORIZĀCIJA

Lietotāja vārds

Parole


Lai izmantotu visas lapas iespējas,  reģistrējieties!

SEKO MUMS
Pēdējās izmaiņas veiktas 01.08.2019

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005. Izstrādāts: CraftW
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, t?lr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv
Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv