JAUNIEŠIEM
PIEAUGUŠAJIEM
DARBA MEKLĒTĀJIEM
 
Vajag

 

Var gadīties, ka Jūs interesē noteiktas profesijas un piemīt nepieciešamās īpašības un spējas darbam atbilstošajās jomās. Bet — vai šajās profesionālajās jomās būs iespēja apgūt specialitāti un atrast darbu? Mēģiniet noskaidrot, kādas ir iespējas atrast darbu Jūs interesējošā nozarē šobrīd un kādas — varētu būt nākotnē. Tirgus ekonomikas apstākļos garantēt darbu Jūsu izvēlētajā jomā var tikai un vienīgi darba devēju pieprasījums. Šis pieprasījums var mainīties un mainās. Turklāt Jums jābūt gatavam, ka mainās arī pašas profesijas un to saturs.

 

Ja gadījumā Jūs apzināties, ka izvēlētajā profesionālajā jomā varētu būt grūti atrast darbu sakarā ar augsto konkurenci, vēlreiz pārdomājiet, kā tā vai cita izvēle nodrošinās Jūsu profesionālo pašrealizāciju. Varbūt, apzinoties iespējamās grūtības ar darba atrašanu, Jūs jau mācību laikā varētu sākt rūpēties par darbā iekārtošanos, piemēram, apgūstot darba meklēšanas prasmes, lietišķo etiķeti, komunikāciju prasmes.

 

AUTORIZĀCIJA

Lietotāja vārds

Parole


Lai izmantotu visas lapas iespējas,  reģistrējieties!

SEKO MUMS
Pēdējās izmaiņas veiktas 01.08.2019

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005. Izstrādāts: CraftW
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, t?lr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv
Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv