Šī NVA mājas lapas sadaļa - Jūsu ceļvedis karjeras veidošanā!
Ja esat savas karjeras veidošanas sākumā, sadaļā Jauniešiem atradīsiet dažādas sevis izpētes metodikas, kuras palīdzēs šo „iekšējo informāciju” izmantot savā labā, pieņemot lēmumu par profesionālo izvēli.
Jums būs iespēja arī „pielaikot” dažādas profesijas, izvēloties to, kura ir vispiemērotākā Jūsu interesēm, prasmēm, kā arī atbilst darba tirgus pieprasījumam.
Ja Jums jau ir pieredze kādā no profesionālās darbības jomām, bet šī brīža darbs vairs nesniedz gandarījumu, ir laiks ieskatīties sevī un savas nākotnes iespējās sadaļā Pieaugušajiem.

Ja Jūs meklējat darbu un vēlaties iegūt informāciju, kā to izdarīt, ietaupot savu laiku un naudu, ieskatieties tematiskajā sadaļā Darba meklētājiem”. Tieši šeit Jūs iegūsiet informāciju kā meklēt darbu, lai to atrastu: iemācīsieties apkopot savu iepriekšējo pieredzi un izvirzīt jaunus mērķus, veidot savu personisko „Pieredzes un sasniegumu mapi”, kā arī saņemsiet ieteikumus, kā veiksmīgi pierādīt savas spējas darba intervijā.

 
Pēdējās izmaiņas veiktas 01.08.2019

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005. Izstrādāts: CraftW
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, t?lr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv
Jautājumi par mājas lapas saturu un tehnisko nodrošinājumu: webmaster@nva.gov.lv