Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
Par grozījumiem darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanas dokumentos
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Pārskats par darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanu

 

Komersantam, kuram ir licence darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai pamatojoties uz Ministru kabineta 2007.gada 3.jūlija noteikumu Nr.458 „Komersantu – darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzēju – licencēšanas un uzraudzības kārtība” (turpmāk – Noteikumi) 24.10. apakšpunktu licences saņēmēja pienākums ir līdz katra nākamā pusgada pirmā mēneša divdesmit piektajam datumam iesniegt Nodarbinātības valsts aģentūrā (turpmāk – Aģentūra) pārskatu par darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanu iepriekšējā pusgadā.


Pārskatu par darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanu 1.pusgadā ir pienākums iesniegt Aģentūrā līdz attiecīgā gada 25.jūlijam un par 2.pusgadā sniegtajiem darbiekārtošanas pakalpojumiem līdz nākošā gada 25.janvārim.

Pārskatu par darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanu Aģentūrā Komersantam ir jāiesniedz par visām valstīm uz kurām Komersantam ir izsniegta darbiekārtošanas licence.


Vienlaicīgi informējam, ka par Noteikumos noteikto pienākumu nepildīšanu pamatojoties uz Noteikumu 37. un 38.punktu Aģentūra ir tiesīga lemt par licences darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanai apturēšanu vai anulēšanu.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv