Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Noskaidroti iedzīvotāju visatzinīgāk vērtētie klientu apkalpošanas speciālisti valsts pārvaldē

 

Piektdien, 13. decembrī, Valsts kancelejā norisinājās Klientu apkalpošanas goda balvas pasniegšanas ceremonija, kuras laikā tika sveikti tie valsts pārvaldes darbinieki, kas Laba servisa kustības laikā guvuši visaugstāko iedzīvotāju novērtējumu.
NVA piedalās brīvprātīgo akcijā „15 egļu stāsti”

 

16. decembrī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) darbinieki piedalās brīvprātīgo akcijā “15 egļu stāsti”. Sākot ar 5.decembri, Starptautisko brīvprātīgo dienu, akcija ik vakaru plkst.19.00 norisinās Vecrīgas “Trīs brāļu” pagalmā (ieeja no Pils ielas 20). Akcijas laikā mākslinieku un sabiedrībā pazīstamu cilvēku vadībā tiek izrotātas eglītes, kas dosies uz Latvijas sociālajiem namiem, pansionātiem un bērnu namiem, bet pēc svētkiem tās savās jaunajās mājvietās tiks iestādītas. Piedaloties akcijā, ir iespējams nosūtīt arī Ziemassvētku apsveikumu kartiņas cilvēkiem, kuri svētkus pavada sociālās aprūpes namos. “Trīs brāļu” pagalms atvērts no plkst.18.00 līdz 21.00.
NVA rīko klientu aptauju

 

Nodarbinātības valsts aģentūra līdz 20. decembrim aicina savus klientus piedalīties klientu apmierinātības aptaujā, aizpildot to elektroniski https://cvvp.nva.gov.lv . Klientu apmierinātības aptauja ir konfidenciāla un iegūtie rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā mūsu darba novērtēšanai un uzlabošanai. Paldies jau iepriekš par aptaujai veltīto laiku!
Helsinkos notiek ES nodarbinātības dienestu tīkla PES valdes sanāksme

 

12. un 13.decembrī Helsinkos norisinās Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla PES valdes 12.sanāksme, kurā ES valstu nodarbinātības dienestu vadītāji apspriež situāciju Eiropas darba tirgū, nodarbinātības dienestu tīkla uzdevumus, prioritātes un paveikto nodarbinātības veicināšanā. Latviju šajā forumā pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone un NVA direktora vietniece Aiga Balode.
Noskaidros 2019.gada Klientu apkalpošanas goda balvas saņēmējus valsts pārvaldē

 

Piektdien, 13. decembrī, plkst. 14:00 Valsts kancelejā norisināsies Klientu apkalpošanas goda balvas pasniegšanas ceremonija. Pasākuma laikā tiks sveikti tie valsts pārvaldes darbinieki, par kuriem Laba servisa kustības ietvaros iedzīvotāji iesnieguši visvairāk pozitīvo novērtējumu. Laba servisa kustība norisinās jau piekto gadu, un tās laikā iedzīvotāji tiek mudināti novērtēt valsts pārvaldē strādājošos klientu apkalpošanas speciālistus. Saņemot atsaucīgu, ieinteresētu un profesionālu attieksmi kādā no valsts pārvaldes iestādēm, iedzīvotāji aicināti pateikt “paldies” konkrētajam klientu apkalpošanas speciālistam ne tikai klātienē, bet arī balsojot par viņu vietnē www.sakipaldies.lv vai mobilajā lietotnē “Futbols”.                                
Par komersantu licencēšanu no 2019.gada 5.decembra

 

2019.gada 5.decembrī stājās spēkā grozījumi Bezdarbnieku un darba meklētāju atbalsta likuma 17.panta otrajā daļā. Saskaņā ar Bezdarbnieku un darba meklētāju atbalsta likuma 17.panta otro daļu (redakcijā no 2019.gada 5.decembra) sniegt darbiekārtošanas pakalpojumus (izņemot kuģa apkalpes komplektēšanu un pakalpojumus darba devējiem potenciālo darbinieku atlasei darbam Latvijā) atļauts komersantiem, kuriem Nodarbinātības valsts aģentūra izsniegusi attiecīgu licenci.
NVA aicina piedalīties brīvprātīgo akcijā „15 egļu stāsti”

 

Sākot ar 5. decembri, Starptautisko brīvprātīgo dienu, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina ikvienu piedalīties brīvprātīgo akcijā “15 egļu stāsti”. Akcijas laikā “Trīs brāļu” pagalms Vecrīgā (ieeja no Pils ielas 20) pārtaps par egļu mežu, kurā katru vakaru plkst.19.00 mākslinieku un sabiedrībā pazīstamu cilvēku vadībā viena no eglēm iegūs savu īpašo rotu. “Trīs brāļu” pagalms būs atvērts no plkst.18.00 līdz 21.00. Jaunajā gadā egles dosies uz Latvijas sociālajiem namiem, pansionātiem un bērnu namiem, kur tās tiks iestādītas savā jaunajā mājvietā. Akcijas laikā būs iespējams nosūtīt Ziemassvētku apsveikumu kartiņas cilvēkiem, kas svētkus pavada sociālās aprūpes namos.
No 5.decembra e-pieteikums bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa iegūšanai NVA CV un vakanču portālā vairs nav jāapliecina ar elektronisko parakstu

 

Lai tiešsaistē iesniegtu Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) pieteikumu bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa piešķiršanai, elektroniskais paraksts, sākot ar šī gada 5.decembri, vairs nav nepieciešams. To paredz 2019.gada 7.novembrī Saeimā pieņemtie grozījumi Bezdarbnieku un darba meklētāju atbalsta likumā. Tātad, no 5.decembra pieteikties bezdarbnieka vai darba meklētāja statusam tiešsaistē NVA CV un vakanču portālā var bez elektroniskā paraksta.
NVA aicina darba devējus līdz 17.decembrim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) līdz šī gada 17.decembrim pieņem darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir iespēja darba devējiem saņemt dotāciju, lai sagatavotu vajadzīgos speciālistus, izvēloties un apmācot NVA reģistrētos bezdarbniekus uzņēmuma vidē.
NVA pievienojās inciatīvai "Konsultē vispirms"

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) pievienojās Ekonomikas ministrijas (EM) inciatīvai "Konsultē vispirms", kuras mērķis - izcilas uzņēmējdarbības vides veidošana un uz klientu orientēta valsts pārvalde, lai uzlabotu uzņēmēju un uzraugošo iestāžu sadarbību. Sadarbības memorandu par pievienošanos iniciatīvai un principa "Konsultē vispirms" ieviešanu 4.decembrī, piedaloties EM rīkotajā uzņēmējiem atsaucīgāko iestāžu godināšanas pasākumā, parakstīja NVA direktore Evita Simsone. Iniciatīvai "Konsultē vispirms" vakar pievienojās arī Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Lauksaimniecības datu centrs, Lauku atbalsta dienests un Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija.

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv