Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Martā notiks tikšanās ar darba devēju SIA “MAXIMA Latvija”

 

Marta sākumā vairākās Nodarbinātības valsts aģentūras filiālēs notiks tikšanās ar darba devēju SIA “MAXIMA LATVIJA” par darba iespējām "Maxima XX" veikalā Rīgā, Mežaparkā.

 

EURES speciālistu konsultācijas tiešsaistē

 


NVA piedāvā jaunu pakalpojumu – EURES speciālistu konsultācijas tiešsaistē

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) piedāvā jaunu pakalpojumu – Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES speciālistu konsultācijas tiešsaistē. Pakalpojums jebkuram interesentam Latvijā un jebkurā citā pasaules valstī ir pieejams katru piektdienu no plkst. 13.00 līdz plkst. 15.00 Eiropas darba mobilitātes portāla (www.eures.europa.eu) tērzēšanas rīkā “CHAT with EURES LV”: http://ejuz.lv/6c2s
Skolēni “Ēnu dienā” iepazina Nodarbinātības valsts aģentūras darbu

 

12. februārī Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) iesaistījās gadskārtējā “Ēnu dienā”. Dienas ieskaņā NVA direktore Evita Simsone kopā ar savām "ēnām" Emīliju un Esteri devās uz TV3, kur piedalījās raidījumā "900 sekundes". "Ēnas" vēroja, kā notiek amatpersonu intervijas tiešraidē un redzēja TV "aizkulises”.
NVA aicina darba devējus līdz 26.februārim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) līdz šī gada 26.februārim pieņem darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir iespēja darba devējiem saņemt dotāciju, lai sagatavotu vajadzīgos speciālistus, izvēloties un apmācot NVA reģistrētos bezdarbniekus uzņēmuma vidē.
NVA aicina darba devējus, kuri plāno nodarbināt personu ar invaliditāti, līdz 21.februārim pieteikties atbalstam

 

 

Ja darba devējs nodarbina bezdarbnieku ar invaliditāti, noslēdzot ar viņu darba līgumu uz nenoteiktu laiku, darba attiecību sākumposmā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā atbalstu...

 

 

​Biedrības un nodibinājumi septiņpadsmit NVA filiālēs var pieteikties jauniešu iesaistei darbā sabiedrības labā

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina biedrības un nodibinājumus pieteikties pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt jauniešus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā. Pieteikumus līdz šī gada 26.februārim pieņem NVA filiāles Aizkrauklē, Bauskā, Dobelē, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Krāslavā, Liepājā, Limbažos, Ludzā, Madonā, Ogrē, Rēzeknē, Rīgā, Siguldā, Valmierā un Ventspilī..
Nodarbinātības valsts aģentūra piedalīsies Ēnu dienā

 

12. februārī Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedalīsies Ēnu dienā. NVA direktore Evita Simsone sniegs interviju TV3 raidījumam “900 sekundes”, bet vēlāk skolēni sekos direktores darba gaitām, dodoties uz Saeimu.
NVA aicina darba devējus pieteikties dalībai darba gadatirgū Liepājā

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties dalībai gadatirgū „Darbs un karjera 2020”, kas šī gada 24.martā no plkst.12.00 līdz 15.00 norisināsies Liepājas Latviešu biedrības namā. Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!
Apkopti NVA klientu aptaujas dati

 

Aizvadītā gada nogalē, no 22.novembra līdz 6.decembrim, tika veikta elektroniskā bezdarbnieku un darba meklētāju aptauja, lai noskaidrotu klientu viedokļus par NVA darbu un pilnveidotu klientu apkalpošanu un e-pakalpojumus.

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv