Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA visā Latvijā rīko Karjeras dienas darba meklētājiem

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no šī gada 29.oktobra līdz 2.novembrim visā Latvijā rīko akciju “Karjeras dienas darba meklētājiem”, lai ne tikai NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem, bet arī citiem interesentiem, kuri meklē darbu vai domā par darba maiņu, piedāvātu padziļinātu atbalstu darba meklēšanā un karjeras veidošanā. Aicinām darba meklētājus izmantot šo iespēju!
NVA aicina darba devējus līdz šī gada 6.novembrim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA dotāciju.
Pretendenti aicināti iesniegt piedāvājumus iepirkumam bezdarbnieku un darba meklētāju konkurētspējas paaugstināšanas kursu īstenošanai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros ir publicējusi Konkurētspējas paaugstināšanas pasākumu īstenotāju iepirkumu.

Iepirkuma priekšmets - bezdarbnieku un darba meklētāju konkurētspējas paaugstināšanas pasākumu īstenošana, nodrošinot 10 mācību kursus: “Darba un sociālās tiesības. Darba aizsardzības pamati”, “Lietišķo attiecību kultūra un sarunu vadīšana”, “Veselības veicināšana un stresa mazināšana”, “Valsts valodas prasmju attīstīšana (praktiskās nodarbības)”, “Lietišķās rakstības prasmes un lietvedības organizēšana, dokumentu izstrādes praktikums”, “Publiskā uzstāšanās un efektīvas prezentācijas metodes”, “Ievads darbam ar datoru un internetu”, “Pamatzināšanas metālapstrādē”, “Asistents – pavadonis personai ar invaliditāti”, “Periodiskā apmācība autovadītājiem (kods 95)” Aizkrauklē, Alūksnē, Balvos, Bauskā, Cēsīs, Daugavpilī, Dobelē, Gulbenē, Jēkabpilī, Jelgavā, Jūrmalā, Krāslavā, Kuldīgā, Liepājā, Limbažos, Ludzā, Madonā, Ogrē, Preiļos, Rēzeknē, Rīgā, Saldū, Siguldā, Talsos, Tukumā, Valkā, Valmierā un Ventspilī.

NVA mājaslapā publicētas skolēnu un darba devēju atziņas par aizvadītās vasaras darbu

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ir apkopojusi un publicējusi vairāku skolēnu un darba devēju atziņas par aizvadītās vasaras darbu, tos var izlasīt NVA tīmekļvietnes sadaļā “Skolēnu vasaras darbs” → ”Veiksmes stāsti 2018”. NVA īstenotā skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma ietvaros kopumā darba iespējas jauniešiem šovasar piedāvāja 466 darba devēji: 295 komersanti, 124 valsts un pašvaldību iestādes un kapitālsabiedrības, 37 zemnieku saimniecības un 10 nevalstiskās organizācijas. Komersantu piedāvātajās darba vietās tika nodarbināti 2432 skolēni, pašvaldībās un valsts iestādēs strādāja 2496, zemnieku saimniecībās – 189 un nevalstiskajās organizācijās – 43 skolēni. Jaunieši strādāja veikalos, ēdināšanas uzņēmumos, kultūras un sporta iestādēs, birojos, zemnieku saimniecībās, pašvaldībās un citās darba vietās. Visbiežāk skolēni bija nodarbināti vienkāršajās profesijās, kā palīgstrādnieki šovasar strādāja 1426 skolēni, 500 jauniešu veica labiekārtošanas strādnieka darba pienākumus, 190 bija sezonas strādnieki, 116 – gadījuma darbu strādnieki, 98 – lauksaimniecības palīgstrādnieki. Skolēnu vasaras darba 15 populārāko profesiju sarakstā ir tādas profesijas kā viesmīlis, pārdevēja palīgs, skolotāja palīgs, projektu asistents, muzeja izstāžu un ekspozīciju zāļu uzraugs, pavāra palīgs, klientu apkalpošanas speciālists un citas.
NVA piedāvā plašu pakalpojumu klāstu tiešsaistē

 

Arī šoruden visās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs norisinājās ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”, kuras mērķis - motivēt klientus aktīvāk izmantot elektroniskos pakalpojumus, iepazīstinot ar to dažādību un iespējām. Akcijas laikā NVA filiālēs tika sniegtas kopumā 5886 konsultācijas par NVA pakalpojumiem tiešsaistē un par iespējām mācīties attālināti, izmantojot NVA izstrādātos elektroniskās apmācības moduļus “Motivācijas vēstules sagatavošana un sagatavošanās darba intervijai” un “Mana nauda šodien un rīt. Finanšu pratība”. Par NVA dalību akcijā “Dienas bez rindām” ir tapis televīzijas sižets, kuru var noskatīties šeit.
Aicinām klientus piedalīties balsošanā par atsaucīgākajiem NVA darbiniekiem

 

Valsts kancelejas rīkotās Laba servisa kustības kampaņas ietvaros visā Latvijā turpinās balsošana par atsaucīgiem valsts iestāžu darbiniekiem. Aicinām arī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) klientus izmantot šo iespēju un līdz 12.novembrim nobalsot par atsaucīgākajiem NVA darbiniekiem, aizpildot anketu elektroniski tīmekļvietnē www.mazaksslogs.gov.lv vai mobilajā lietotnē “Futbols”. Savukārt NVA filiālēs Alūksnē, Balvos, Daugavpilī, Dobelē, Jelgavā, Kuldīgā, Liepājā, Limbažos, Ludzā, Madonā, Ogrē, Preiļos, Ventspilī, Valmierā un Rīgā klienti, kuriem nav pieejams internets, varēs nobalsot, aizpildot biļetenu klātienē un iemetot to balsošanas urnā.
Noslēdzies praktisko semināru cikls “Pieredzei vienmēr būs vērtība”par gados vecāku cilvēku nodarbinātības jautājumiem

 

Šī gada septembrī un oktobrī Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību (LBAS) Bauskā, Limbažos, Liepājā, Jēkabpilī un Rīgā rīkoja praktisko semināru ciklu “Pieredzei vienmēr būs vērtība”, uz kuru tika aicināti uzņēmumu, iestāžu, valsts un pašvaldības kapitālsabiedrību vadītāji, vadītāju vietnieki, personāla vadības speciālisti, darba aizsardzības speciālisti un citi interesenti.
NVA direktore Evita Simsone: “Darba meklētāji ar invaliditāti ir nozīmīga darba spēka rezerve”

 

Lai sekmētu cilvēku ar invaliditāti iekļaušanos darba tirgū, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) arī šoruden rīkoja akciju “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos,” kas no 17. līdz 28. septembrim norisinājās visos Latvijas reģionos. 296 cilvēki ar invaliditāti viesojās uzņēmumos un iestādēs, lai iepazītu darba vidi, darba procesu, darba kolektīvu, iespējamo profesiju un darba pienākumus, apliecinot savas profesionālās spējas un prasmes. Akcijā iesaistījās ne tikai NVA reģistrētie bezdarbnieki ar invaliditāti, bet arī 29 cilvēki ar invaliditāti, kuri nav NVA uzskaitē, bet kuriem bija vēlme kļūt par akcijas dalībniekiem un doties uz tikšanos ar darba devējiem darba vidē.
NVA Vakanču gadatirgus Smiltenē – iespēja darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū, kas šī gada 1.novembrī no pulksten 12.00 līdz 15.00 norisināsies Smiltenes pilsētas Kultūras centrā (Gaujas iela 1, Smiltene).
NVA aicina darba devējus līdz šī gada 23.oktobrim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA dotāciju.

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv