Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Sākot ar 2019. gadu ir iespēja izveidot oficiālu e-adresi

 

Sākot ar 2019. gadu, iedzīvotāji un juridiskās personas aicināti pieteikties oficiālajai e-adresei valsts pārvaldes pakalpojumu portālā Latvija.lv. Aktivizējot e-adresi, lietotājs saņems visas tās ziņas no valsts un pašvaldību iestādēm, kuras agrāk tika sūtītas pa pastu uz deklarēto adresi.
Klientu ievērībai:

 

NVA aicina darba devējus līdz 15.janvārim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA dotāciju.


Ierēdņu amatu konkursu rezultātus publicēs NVA CV un vakanču portālā

 

Saskaņā ar šī gada 21.jūnijā Saeimas veiktajiem grozījumiem Valsts civildienesta likumā, sākot ar 2019. gada janvāri atklātu konkursu sludinājumi uz ierēdņu amatiem un šo konkursu rezultāti ir jāpublicē tikai Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) CV un vakanču portālā, iepriekš konkursi uz ierēdņu amatiem tika izsludināti arī oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Atgādinām, ka darba sludinājumu publicēšana NVA ir bez maksas!

Klientu apkalpošanas goda balvas pasniegšanas ceremonijā godinātas piecas NVA darbinieces

 

2018. gada 14.decembrī svinīgajā ceremonijā Ministru kabinetā godināja valsts pārvaldes pārstāvjus, kuru darbu kā izcilu bija novērtējuši klienti, piedaloties Valsts kancelejas organizētajā Laba servisa kustības balsošanā. Šogad visaugstāko iedzīvotāju novērtējumu un pirmo vietu ieguva Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Rīgas reģionālās filiāles nodarbinātības aģente Jadviga Bajarune, otrajā vietā ierindojās Valsts ieņēmumu dienesta Jelgavas klientu apkalpošanas centra galvenā nodokļu inspektore Dagmāra Podniece, bet trešajā vietā - Valsts ieņēmumu dienesta Alūksnes klientu apkalpošanas centra galvenā nodokļu inspektore Nata Meģe. Atsaucīgākās iestādes titulu šogad ieguva Valsts ieņēmumu dienesta Rīgas klientu apkalpošanas centrs.
Latgale, Zemgale, Kurzeme un Vidzeme godināja labākos brīvprātīgos “Gada brīvprātīgais 2018”

 

Pagājušās nedēļas izskaņā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotās svinīgās akcijas “Gada brīvprātīgais 2018” ietvaros Latgalē, Zemgalē, Kurzemē un Vidzemē tika godināti aktīvākie brīvprātīgā darba veicēji un organizētāji. Brīvprātīgie no Latgales un Zemgales tika godināti 5.decembrī Daugavpilī un Jelgavā, savukārt brīvprātīgos Kurzemē godināja 6.decembrī Liepājā, bet Vidzemē - 8.decembrī Valmierā.
NVA aicina darba devējus līdz šī gada 19.decembrim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA dotāciju.
NVA direktora vietniece K.Stašāne piedalās remigrācijas jautājumiem veltītajā konferencē Jelgavā

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktora vietniece Kristīne Stašāne šī gada 11.decembrī apmeklē Jelgavu, kur piedalās Zemgales reģionālajā konferencē “Aizbraukt vai atgriezties Latvijā – Zemgalē”, kas no plkst. 10.00. norisinās Ģ. Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzeja telpās. Konferences uzmanības centrā - remigrācijas pilotprojekts 2018, Diasporas likums, remigrācijas aktivitātes un to rezultāti Zemgalē, remigrantu un pašvaldību pieredzes stāsti, Latvijas darba migrantu Lilebritānijā nākotnes plāni. Pulksten 12.00 sāksies paneļdiskusija, tās laikā K.Stašāne kopā ar Vides un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) parlamentāro sekretāru J.Eglīti, Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāju R. Kolu, Zemgales plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētāju A.Okmani, Zemgales uzņēmējiem Z.Rankevicu un E. Dmitrijevu spriedīs par darbaspēka emigrāciju un remigrāciju Latvijā un Eiropā.
Apkopoti NVA akcijas “Karjeras dienas darba meklētājiem” rezultāti

 

No šī gada 29.oktobra līdz 2.novembrim Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) visā Latvijā pirmo reizi rīkoja akciju “Karjeras dienas darba meklētājiem”, lai NVA reģistrētie bezdarbnieki, darba meklētāji un NVA nereģistrētie interesenti varētu saņemt padziļinātu informāciju par aktuālo situāciju vietējā darba tirgū, uzzināt par reģionā nozīmīgām tautsaimniecības nozarēm un brīvajām darba vietām, kā arī praktiski sagatavoties darba intervijai un iegūt informāciju par uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām savā reģionā.
Prasmju nodošanas pasākumi atklāj gados stipro darbinieku potenciālu

 

Vairāk nekā trešdaļa Latvijas darba tirgū nodarbināto ir vecumā virs 50 gadiem, un viņu gadu gaitā gūtā profesionālā pieredze ir liela vērtība. Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus – uzņēmumus, valsts un pašvaldības iestādes – izmantot šo darbinieku uzkrātās zināšanas un prasmes, rīkojot mentoringa jeb prasmju un zināšanu nodošanas pasākumus.

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv