Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Šeila: Vienmēr vajag pamēģināt ko jaunu

 

 

 

Liepājas Raiņa 6. vidusskolas skolniece Šeila uzskata, ka darbs vasaras brīvlaikā ir lielisks veids kā nopelnīt pašai savu naudu. Šovasar viņa strādāja Liepājas Centrālajā bibliotēkā par bibliotekāri. Šeilas pienākumos ietilpa izsniegt CD un DVD diskus, pieņemt atpakaļ no bibliotēkas klientiem izsniegto, palīdzēt apmeklētājiem atrast meklēto, kā arī kārtot grāmatplauktus. Meitene atzīst, ka vasaras darbs palīdzējis uzlabot spēju komunicēt ar svešiem cilvēkiem no kā viņa sākumā baidījusies. “Vienmēr vajag pamēģināt ko jaunu”, viņa teic. Darbs skolniecei paticis, jo pienākumi bijuši viegli un visi viens pret otru laipni izturējušies, tāpēc viņa labprāt šeit strādātu arī nākamvasar. “Man ir paveicies ar labiem kolēģiem. Ļoti ātri sapratāmies, esmu priecīga par to”, atzīst jauniete. Šovasar nopelnīto viņa plāno pievienot naudai, kuru krāj mašīnai.

 

Liepājas pašvaldības aģentūra "Nodarbinātības projekti", direktora pienākuma izpildītājs Vairis Šalms stāsta, ka bibliotēka Nodarbinātības valsts aģentūras skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā iesaistījusies, lai iepazīstinātu skolēnus ar darba pieredzi. Viņš novērtē, ka Šeila strādājusi atbildīgi un precīzi, tāpēc labprāt viņu nodarbinātu arī nākamvasar. Arī vecākiem un skolām Šalms iesaka iemācīt bērniem atbildību par saviem vārdiem un darbiem.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv