Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Mārīte: Ja darba devējs un kolēģi pret tevi izturas ar cieņu, tad tev patiks viss, ko tu dari

 

 

Līvānu 1. vidusskolas skolniece Mārīte vasarā vēlējās gūt darba pieredzi, tāpēc strādāja Līvānu novada Latgales mākslas un amatniecības centrā (LMAC) par muzeja izstāžu un ekspozīcijas zāļu uzraudzi. Meitene stāsta, ka viņas vaļasprieks ir dažādi rokdarbi un viņa jau iepriekš iesaistījusies brīvprātīgajā darbā LMAC, kur apmeklē arī keramikas pulciņu. Viņas darbs šovasar bijis ne tikai uzraudzīt ekspozīciju zāles, lai apmeklētāji nenodarītu kaitējumu eksponātiem, bet arī kārtot ekspozīcijas un uzturēt kartību, kā arī vadīt ekskursijas un interesentiem pastāstīt par notiekošo stikla pūšanas darbnīcā. Ar stikla izgatavošanas procesu darbnīcā un stikla ražošanas vēsturi Līvānos jauno darbinieci iepazīstinājis darba vadītājs. Mārīte atzīst, ka darbā uzzinājusi daudz jauna par vēsturi, kā arī guvusi pieredzi darbā ar lielu skaitu apmeklētāju un uzstāšanos auditorijas priekšā. Attiecības ar kolēģiem jauniete raksturo kā ļoti draudzīgas un patīkamas un teic, ka uz darbu viņa devusies ar prieku: “Ja darba devējs un kolēģi pret tevi izturas ar cieņu, tad tev patiks viss, ko tu dari.” Lieki piebilst, ka arī nākamvasar meitene labprāt strādātu, bet tālākā nākotnē viņa cer kļūt par audiologopēdi.

 

Līvānu novada Latgales mākslas un amatniecības centra vadītāja Ilze Griezāne stāsta, ka ar Nodarbinātības valsts aģentūru sadarbojas jau vairākus gadus - vasaras mēnešos LMAC ir liels apmeklētāju pieplūdumus un trūkst darba roku. Visi LMAC nodarbinātie skolēni strādājuši ļoti labi un apzinīgi. Arī Mārīte bijusi uzņēmīga, izrādījusi iniciatīvu un interesi, tāpēc darba devējs ar viņu gribētu sadarboties arī nākamvasar.


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv