Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Dinija: Nākotnē šādu profesiju neizvēlētos, bet priecājos, ka bija iespēja vasarā nopelnīt

 

Dinija vēlējās vasarā nopelnīt, tāpēc strādāja par palīgstrādnieci SIA “Daugavkrasti” – uzkopa viesnīcas numuriņus. Visgrūtākais šajā darbā esot gultas veļas mainīšana. Darba devējs bijis pretimnākošs un atbildējis uz visiem jautājumiem, arī attiecības ar kolēģiem izveidojušās labas. Meitene priecājas, ka bijusi iespēja vasarā iegūt darbu un gribētu šeit strādāt arī turpmāk, jo darba grafiks un slodze apmierina. Tomēr nākotnē viņa šādu profesiju neizvēlētos, lai gan vēl nav izlēmusi par ko kļūt. Vasarā nopelnīto jauniete plāno izmantot, lai iegādātos preces skolai un apģērbu.

 

SIA “Daugavkrasti” izpilddirektore Monta Radionova stāsta, ka Nodarbinātības valsts aģentūras skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā uzņēmums iesaistījies, lai radītu jauniešiem priekšstatu par darbu. No skolēniem tika gaidīta vēlme strādāt un uzņemties atbildību. Dinijas darbu viņa vērtē pozitīvi - skolniecei bijusi augsta atbildības sajūta pret veicamajiem pienākumiem. Skolām un vecākiem viņa iesaka mācīt bērniem, ka ne viss dzīvē ir nopērkams, ir lietas, kas dzīvē iegūstamas ar grūtu un smagu darbu un pret jebkuru darbu jāattiecas kā pret ļoti svarīgu.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils


ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv