Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Igors, Sandis un Kristaps: Visi mūs slavēja par vēlmi strādāt

 

Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas skolnieks Igors un Rēzeknes 5.vidusskolas skolnieki Sandis un Kristaps šovasar strādāja par palīgstrādniekiem SIA „Stexkom”, kas nodarbojas ar drošības sistēmu, vājstrāvu tīklu un elektroapgādes izbūvi, un apkalpošanu.
Terēze: Nedaudz baidījos, kas sagaida, taču mani sirsnīgi uzņēma

 

Ikšķiles vidusskolas skolniece Terēze šovasar strādāja pirmsskolas izglītības iestādē ”Ķiparu nams” par palīgstrādnieci, jo vēlējās gūt praktisku darba pieredzi un arī nopelnīt nav bijis mazsvarīgi.
Ingmārs Ritvars: Pats interesējos pie darba devēja par darba iespējām

 

Bauskas 2. vidusskolas skolnieks Ingmārs Ritvars vēlējās vasarā strādāt, lai lietderīgi pavadītu laiku un nopelnītu. Tā kā pašu interesē riteņbraukšana un viņš darbojies velo pulciņā, painteresējies par iespējām strādāt veikalā “Velosēta”.
Dinija: Nākotnē šādu profesiju neizvēlētos, bet priecājos, ka bija iespēja vasarā nopelnīt

 

Dinija vēlējās vasarā nopelnīt, tāpēc strādāja par palīgstrādnieci SIA “Daugavkrasti” – uzkopa viesnīcas numuriņus.
Talsu jaunieši: Iemācījāmies kārtību un punktualitāti

 

 Ventspils Tehnikuma audzēkņi Vilnis un Mārcis, Kandavas lauksaimniecības tehnikuma audzēknis Rolands un Laidzes tehnikuma audzēkne Madara, kā arī Talsu 2. vidusskolas skolnieces Rebeka un Estere un Talsu Valsts ģimnāzijas skolēns Kārlis šovasar negribēja sēdēt mājās, bet izvēlējās vasaru pav...
Krista: Patika darbs ar cilvēkiem

 

Jēkabpils valsts ģimnāzijas skolniece Krista strādāt vasarās izvēlas, lai nopelnītu naudu un gūtu pieredzi. Šogad viņa vadīja ekskursijas Jēkabpils Vēstures muzejā.
Arturs: Strādājot uztrenēju muskuļus

 

Babītes vidusskolas skolnieks Arturs vasarā gribēja gūt darba pieredzi un nopelnīt naudu, tāpēc strādāja par pārdevēja palīgu SIA ‘’LM Jūrmala’’ piederošajā veikalā ‘’TOP’’. Viņš NVA skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā piedalās jau otro gadu un arī pērn strādāja šajā veikalā.
Artis un Jēkabs: Priekšnieks darīja visu, lai mums būtu viegli strādāt

 

Liepājas valsts tehnikuma audzēknis Artis un Liepājas valsts 1. ģimnāzijas skolnieks Jēkabs gribēja izmantot brīvo laiku vasarā, lai strādātu un nopelnītu naudu. Puišiem piedāvātas Liepājas pašvaldības aģentūra “Nodarbinātības projekti” vakances – pļāvuši zāli.
Samanta: Priecēja labās atsauksmes no klientiem

 

Samanta, kura šogad pabeidza 12.klasi Gulbenes 2.vidusskolā, vēlējās vasarā nopelnīt naudu. Jauniete strādāja SIA A.S.I.M. par viesmīli - apkalpoja klientus, pieņēma un nodeva pasūtījumus, uzturēja kārtību, kā arī apkalpoja cilvēkus pasākumu laikā.
Kristiāna: Saldējuma pārdevējas darbs man ļoti patika, darba devēja visu iemācīja

 

  Augstkalnes vidusskolas skolniece Kristiāna nevēlējās savu vasaru izniekot sēžot mājās, bet gan gūt pirmo darba pieredzi. Meitene strādāja par ielu pārdevēju biedrībā "Tērvetes mājražotāji un amatnieki". Viņas darba pienākums bija saldējumu un saldējuma kokteiļu sagatavošana...

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv