Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Arturs: Strādājot uztrenēju muskuļus

 

Babītes vidusskolas skolnieks Arturs vasarā gribēja gūt darba pieredzi un nopelnīt naudu, tāpēc strādāja par pārdevēja palīgu SIA ‘’LM Jūrmala’’ piederošajā veikalā ‘’TOP’’. Viņš NVA skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā piedalās jau otro gadu un arī pērn strādāja šajā veikalā.
Artis un Jēkabs: Priekšnieks darīja visu, lai mums būtu viegli strādāt

 

Liepājas valsts tehnikuma audzēknis Artis un Liepājas valsts 1. ģimnāzijas skolnieks Jēkabs gribēja izmantot brīvo laiku vasarā, lai strādātu un nopelnītu naudu. Puišiem piedāvātas Liepājas pašvaldības aģentūra “Nodarbinātības projekti” vakances – pļāvuši zāli.
Samanta: Priecēja labās atsauksmes no klientiem

 

Samanta, kura šogad pabeidza 12.klasi Gulbenes 2.vidusskolā, vēlējās vasarā nopelnīt naudu. Jauniete strādāja SIA A.S.I.M. par viesmīli - apkalpoja klientus, pieņēma un nodeva pasūtījumus, uzturēja kārtību, kā arī apkalpoja cilvēkus pasākumu laikā.
Kristiāna: Saldējuma pārdevējas darbs man ļoti patika, darba devēja visu iemācīja

 

  Augstkalnes vidusskolas skolniece Kristiāna nevēlējās savu vasaru izniekot sēžot mājās, bet gan gūt pirmo darba pieredzi. Meitene strādāja par ielu pārdevēju biedrībā "Tērvetes mājražotāji un amatnieki". Viņas darba pienākums bija saldējumu un saldējuma kokteiļu sagatavošana...
Edgars: Ieguldīšu nopelnīto akciju tirgū

 

Edgars šovasar strādāja Agroresursu un ekonomikas institūta Priekuļu pētniecības centrā par sezonas strādnieku – lasījis kartupeļus.
Aleksis: Gūstot darba pieredzi, nākotnē būs vieglāk izvēlēties sev piemērotu profesiju

 

Krāslavas Varavīksnes vidusskolas skolnieks Aleksis vasarās strādā, jo uzskata, ka gūstot darba pieredzi, nākotnē būs vieglāk izvēlēties sev piemērotu profesiju. Pagaidām viņš plāno kļūt par būvnieku, taču izvēlējies strādāt par audumu komplektētāju – esot piesaistījusi darba samaksa.
Jēkabpils jaunieši: Ne tikai nopelnījām, bet arī ieguvām jaunus draugus

 

Ābeļu pamatskolas skolnieces Amanda un Patrīcija Paula, Sūnu pamatskolas skolniece Laura, Jēkabpils Vakara vidusskolas skolēni Dana un Dāvids, Jēkabpils 2. vidusskolas skolniece Anastasija, Jēkabpils 3. vidusskolas skolēni Artjoms, Solvita, Alise un Ritvars, Jēkabpils valsts ģimnāzijas skolēni Alise, Amanda, Beāte, Laura, Loreta, Juris un Tomass, Rīgas Stila un modes tehnikuma audzēkne Annija, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas studenti Ivars, Edgars un Elīna šovasar strādāja par sezonas darbu strādniekiem Jēkabpils pilsētas pašvaldībā – ravēja, grāba lapas un zāli, zāģēja, krāsoja, slaucīja, mazgāja, vāca atkritumus.
Monta un Vikija: Iemācījāmies atbildību pret darbu

 

Tukuma 2. vidusskolas skolniece Monta un Vikija, kura mācās Jelgavas Tehnikumā šovasar strādāja par tirdzniecības zāles darbiniecēm Top veikalu tīklā.
Marija Lurdese: Interesants darbs, vēlētos šeit strādāt arī turpmāk

 

Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas skolniece Marija Lurdese vasarā vēlējās strādāt, lai lietderīgi pavadītu brīvo laiku. Viņa strādāja SIA Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde par namu pārzini.
Līva: Gandarījums par labi izdarītu darbu

 

Līva mācās Rīgas stila un modes tehnikumā un nākotnē plāno kļūt par vizuālā tēla stilisti, taču šovasar viņa NVA skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma ietvaros strādāja par istabeni uzņēmuma “Benkons MMC” Latvijas filiālē.

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 06.10.2222. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv