Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Elīna no Lubānas novada: Lasu grāmatas un apmeklēju bibliotēku arī ikdienā

 

Elīna mācās Lubānas vidusskolā un skolēnu vasaras pasākuma ietvaros strādāja Lubānas pilsētas bibliotēkā par reģistratoru/ bibliotekāri. Līdz šim meitenei darba pieredze nav bijusi, taču viņa jau iepriekš vēlējusies piedalīties Nodarbinātības valsts aģentūras skolēnu vasaras nodarbinātības pasākumā. Kā savus hobijus meitene min grāmatu lasīšanu, zīmēšanu un gleznošanu.

 

Elīna uzskata, ka Lubānas pilsētas bibliotēkā ir ļoti laba gaisotne, pozitīvi un atsaucīgi kolēģi, tādēļ viņa ļoti gribētu bibliotēkā strādāt vēl kādu vasaru. Reģistratores/ bibliotekāres darba pienākumos ietilpa klientu apkalpošana, grāmatu izkārtošana un labošana. Elīna atzina, ka viņai darbs ar grāmatām viegli padevās, tomēr sākumā nelielas grūtības sagādāja darbs ar klientiem. Vadītājas vadībā skolniece ieguva grāmatu kārtošanas zināšanas, nostiprināja iemaņas darbā ar biroja tehniku un iemācījās apkalpot klientus.

 

 

Inguna Kaņepone, Lubānas pilsētas bibliotēkas vadītāja

 

Inguna Kaņepone stāsta: “Vasara ir atvaļinājumu laiks, arī bibliotēku darbiniekiem ir problemātiski nodrošināt vienmērīgu klientu apkalpošanu šajos mēnešos, tāpēc ļoti noder vēl viens darbinieks - skolēns, kuram var uzticēt vieglākos bibliotēkā veicamos darbus”. Lubānas pilsētas bibliotēkas kolektīvs savā pulkā vēlējās redzēt tādu skolēnu, kuru interesē grāmatas, kurš apmeklē bibliotēku un vēlas vienu vasaras mēnesi pavadīt darba telpās.


Darba devēja raksturo Elīnu kā atbildīgu darbinieci – skolniece strādā rūpīgi, grāmatu labošana sanāk ātri un bez grūtībām. I. Kaņepone atzīst, ka labprāt vēlētos, lai Elīna arī nākamajā gadā strādātu bibliotēkā, jo pamata prasmes ir apgūtas šogad, un nākamajā vasarā pienākumus un zināšanas varētu krietni padziļināt.


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv