Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Gunta no Liepājas: Esmu atbildīga par savu darbu, jo par to saņemu atalgojumu

 

Gunta mācās Liepājas valsts tehnikumā un 2017. gada skolēnu vasaras pasākuma ietvaros kā palīgstrādnieks strādāja zemnieku saimniecībā “Vērbeļnieki”.


Meitene atlasē nepiedalījās, jo pati piezvanīja darba devējam un pieteicās darba intervijai. Gunta atzīst, ka zemnieku saimniecībā “Vērbeļnieki” ir ļoti draudzīgs kolektīvs, darba vadītājs ir labs skolotājs, kas labi apmāca darba vietā un piedāvā darbu ar izaugsmes un attīstības iespējām. Meitene arī turpmāk vēlētos strādāt šeit.


Zemnieku saimniecības palīgstrādnieka darba pienākumi bija saistīti ar rūpēm par dzīvniekiem, klientu apkalpošanu un kārtības uzturēšanu saimniecībā.


Guntai vislabāk patika darbs ar klientiem, taču grūtības sagādāja darba intensitāte. Meitene ir ieguvusi daudzas noderīgas iezīmes: precizitāti, atbildības izjūtu un kārtīgumu.


Gunta domā par savu nākotni un nopelnīto naudu plāno ieguldīt savā izglītībā.

 

 

Klāvs Vikmanis – zemnieku saimniecības “Vērbelnieki” īpašnieks

 

Klāvs Vikmanis uzskata, ka skolēnu nodarbināšanai vasaras mēnešos ir liels potenciāls. Zemnieku saimniecības īpašnieks stāsta, ka vērtēja pretendentos attieksmi pret darbu – darba devējam svarīga ir darbinieka motivācija strādāt.


Guntu, kā darbinieci, darba devējs novērtēja atzinīgi un labprāt gaidīs savā zemnieku saimniecībā arī nākošgad, jo meitene ir ļoti atbildīga un centīga.

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv